Batuhan Karacakaya'nın kardeşinden Survivor şampiyonu Nisa'ya bomba gönderme: Keşke o da yatsaydı!

 Survivor All Star'da bu yıl şampiyon Nisa Bölükbaşı oldu! Nisa ile olan yarışında geride kalan Batuhan Karacakaya'nın annesinden gelen açıklamalar ise gündeme bomba gibi düşmüştü. Batuhan'ın annesinin ardından şimdi de Batuhan'ın kardeşinden bomba bir yorum geldi. 

Batuhan Karacakaya ve ailesinin Survivor finali gündeminde yaptığı paylaşımları dikkat çekti. Batuhan Karacakaya'nın annesi oğlunun hakkının yendiğini söyleyince Acun Ilıcalı jet hızıyla yanıt verdi ve daha önce Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesinin aktif olduğunu bu sezon da aynı durumun Batuhan Karacakaya'nın annesiyle yaşandığını söyledi.

Acun Ilıcalı konuşmasının devamında ise "Oğlu şampiyon olmadığı zaman biz suçlu oluyoruz. Oğlu kazanamadığı zaman prodüksiyon suçlu, panorama suçlu. Bütün ihale de bize kalıyor. Herhalde şunu hiç düşünmüyor ki bizim kimden ne çıkarımız olabilir?" dedi.

Batuhan Karacakaya'nın kardeşi Melisa Karacakaya'nın hedefinde de Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı vardı.

Batuhan Karacakaya'nın kardeşinden Survivor şampiyonu Nisa'ya bomba gönderme: Keşke o da yatsaydı!

"KEŞKE BU KADAR EMEK VERMESEYDİ"

Melisa Karacakaya paylaşımında "Üzüldüğüm tek şey keşke abim bu kadar emek vermeseydi o da yatsaydı. Oy atan destek olan herkesten Allah razı olsun" dedi.

 

Batuhan Karacakaya'nın kardeşinden Survivor şampiyonu Nisa'ya bomba gönderme: Keşke o da yatsaydı! ile ilgili etiketler Nisa Bölükbaşı batuhan karacakaya
GÜNÜN VİDEOSU

İşte Ankara'da meydana gelen patlama anı!

Ankara'da İçişleri Bakanlığı binası önünde saldırı hazırlığındaki iki terörist etkisiz hale getirildi. Teröristlerden biri üzerindeki bombayı patlattı. O anlar kameralara yansıdı.