Bakan Uraloğlu'dan THY'nin sefer iptallerine ilişkin açıklama! Siber saldırı iddialarına yanıt

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, THY'nin sefer iptalleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Uraloğlu, siber saldırı iddialarını yalanladı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Haber Global'de yaptığı açıklamalarda, THY'nin sefer iptalleriyle ilgili çıkan asılsız iddialara yanıt verdi.

Bakan Uraloğlu'nun açıklamaları:

(THY'nin sefer iptalleri) BTK gerekli incelemeleri yaptı, bir siber saldırı gözükmüyor. Tamamen altyapıdan kaynaklanan bir problem. Tekrar etmemesi için neler yapılması gerektiği konusunda THY yöneticileri ile çalışıyoruz.

"HİÇBİR VATANDAŞIMIZ MAĞDUR EDİLMEYECEK"

Gece boyunca takip ettik. Bütün dünyayı etkiledi. Sadece bir havayolu şirketi operasyonu değil bu. Bizim bayrak taşıyıcımız bir şirket. Her türlü mağduriyet giderilecek. Hiçbir vatandaşımız mağdur edilmeyecek.

 

Bakan Uraloğlu'dan THY'nin sefer iptallerine ilişkin açıklama! Siber saldırı iddialarına yanıt ile ilgili etiketler Abdulkadir Uraloğlu THY
GÜNÜN VİDEOSU

Tefeciler Seçil Erzan'ı boş araziye götürüp tehdit etti! Yüzü gözü şiş halde ne derlerse tekrarladı

"Fatih Terim Fonu" ile milyonlarca dolarlık vurgun yapan bankacı Seçil Erzan'ın tefeciler tarafından tehdit edildiği görüntüler ortaya çıktı. Erzan'ın, evinden alınıp boş araziye götürüldüğü videoda yüzü gözü şiş halde tefeciler ne söylerse tekrar ettiği görüldü.