Aziz Yıldırım'dan çarpıcı açıklama!

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, dün hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak bir açıklama yayımladı. Bu yaptığı açıklamayla Fenerbahçe üyeliğinden istifa edeceğine yönelik haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Aziz Yıldırım, bazı yayın organlarında çıkan "Aziz Yıldırım'a istifa dilekçesini yırttırdılar" başlığıyla verilen haberin gerçeğini yansıtmadığını duyurdu.

HaberTürk'ün haberine göre; Yıldırım, yaptığı yazılı açıklamayla aile ve işlerine odaklandığını vurgularken şu ifadeleri kullandı:

"Bugün medyada yer alan 'Yıldırım’a istifa dilekçesini yırttırdılar' başlığıyla yer alan haber gerçeği yansıtmamaktadır.

Fenerbahçe Spor Kulübü’ne ait tüm takımlarımızın ve sporcularının başarısını gönülden isteyen bir Fenerbahçeli olarak , söz konusu haberde yer alan senaryonun yalan olduğunu belirtmek isterim.

Aileme ve işlerime odaklandığım şu günlerde, bahse konu yalan haberlere itibar edilmemesini rica ederim.

Saygılarımla."

Söz konusu haberde Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un kulübün mali durumuyla ilgili olarak yaptığı açıklamaların ardından Aziz Yıldırım'ın, bu açıklamalara sinirlendiği ve yakınlarına kulüp üyeliğinden istifa edeceğini söylediği öne sürülüyordu.

Aziz Yıldırım'dan çarpıcı açıklama! ile ilgili etiketler Aziz Yıldırım Ali Koç Fenerbahçe
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.