Avatar Atakan minik kızı Zenia'nın yüzünü ilk kez gösterdi

Survivor 2016 şampiyonu ve 'Avatar' lakaplı sporcu Çağan Atakan Arslan geçtiğimiz günlerde ikinci kez babalık heyecanı yaşamıştı. 2017 yılında evlendiği Serap Korkmaz'dan Leon Aslan adında bir oğlu olan Avatar Atakan'ın ikinci bebeği ise kız olmuştu. Avatar Atakan kızı Zenia'nın yüzünü ilk kez gösterdi.

2017 yılında nikah masasına oturan Serap Korkmaz ile Çağan Atakan Arslan'ın ilk bebekleri Leon Aslan Arslan 2018 yılında dünyaya gelmişti. Çift kısa süre önce ikinci kez anne - baba olmanın heyecanını yaşadı.

Avatar Atakan minik kızı Zenia'nın yüzünü ilk kez gösterdi

Hastanede eşi ve kızıyla verdiği pozları Instagram'dan paylaşan Avatar Atakan, paylaşımına "Hoş geldin Zenia Arslan" notunu düşmüştü. İkinci kez bebek heyecanı yaşayan çift kızlarının yüzünü gösterdi.


Günler önce kızları Zenia'ya kavuşan çift, bebeklerinin yüzünü gösterdi. Sosyal medyada ortak bir paylaşım yapan Serap ve Atakan Arslan fotoğrafın altına, ''Tanıştırayım güzel kızım Zenia... Aslan’ı zaten biliyorsunuz'' notunu düştü.

 avatar atakan

Avatar Atakan minik kızı Zenia'nın yüzünü ilk kez gösterdi ile ilgili etiketler Avatar Atakan Serap Korkmaz
GÜNÜN VİDEOSU

Şampiyon Galatasaray, Florya'da taraftarıyla buluştu! Muhteşem kutlama

Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan Galatasaray, Ankara deplasmanından evi Florya'ya döndü. Galatasaray’da futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sarı-kırmızılı taraftarlarla kutladı.