Atık yağ fabrikasında peş peşe patlamalar!

Bursa'da atık yağ fabrikasında patlamalar meydana geldi. Alevler içinde kalan fabrika alevlere teslim oldu. Peş peşe gelen patlamalar korku ve panik yarattı. 15 itfaiye ekibinin müdahale ettiği yangın havadan dron ile görüntülendi.

Bursa'da, saat 19.00 sıralarında merkez Nilüfer ilçesi Ürünlü Mahallesi'ndeki atık yağ fabrikası yandı.

Atık yağların toplandığı kazanlardan biri henüz belirlenemeyen sebepten dolayı patladı. Büyük bir gürültü ile patlayan kazanın ardın fabrikadan alevler yükselmeye başladı.

Atık yağ fabrikasında peş peşe patlamalar!

İhbar üzerine olay yerine gelen Bursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına ait 15'e yakın ekip, alevleri anında müdahale etti.

Peş peşe gelen patlamaların ardından polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Yangının mesai saati dışında çıkması büyük bir faciayı önledi. İtfaiye ekipleri yarım saatlik çalışmanın ardından alevleri kontrol altına aldı. Dron ile alevler havadan görüntülenirken, gökyüzünü kaplayan siyah dumanlar Bursa'nın her yerinden görüldü.


İHA

Atık yağ fabrikasında peş peşe patlamalar! ile ilgili etiketler Bursa Yangın atık yağ fabrikası paylama

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.