Asker eğlencesi bahanesiyle ortalığı birbirine kattılar! Saniye saniye kamerada...

Ataşehir ve Ümraniye'de dün akşam saatlerinde asker eğlenceleri sırasında yapılanlar dehşete düşürdü. İki farklı semtte asker eğlencesi yapan kişiler tüneli kapattı ve otomobillerin üzerine çıkıp müzik eşliğinde dans etti. O anlar ise kameralara saniye saniye yansıdı.

Ataşehir ve Ümraniye'de dün gece 2 ayrı noktada asker eğlencesi yapan kişiler ortalığı birbirine kattı.

ARAÇLARIN ÜZERİNE ÇIKIP DANS ETTİLER

Ataşehir Barbaros Mahallesi'nde bulunan bir tüneli otomobilleriyle kapatan grup, araçların üzerine çıkarak müzik eşliğinde dans edip asker eğlencesi yaptı. Aynı saatlerde Ümraniye Birlik Mahallesi'ndeki tüneli konvoy halinde kapatan başka bir grup ise yine yüksek sesli müzikle eğlendi. O anlar cep telefonu kamerasına kaydedildi.

 

Asker eğlencesi bahanesiyle ortalığı birbirine kattılar! Saniye saniye kamerada... - Resim : 2

KAVŞAKTA DRİFT BİLE YAPTILAR

Öte yandan bir otomobil sürücüsü ise Ataşehir Kayışdağı Caddesi'ndeki kavşakta drift yaptı. O anlar da kameralara yansıdı.

 

 

Asker eğlencesi bahanesiyle ortalığı birbirine kattılar! Saniye saniye kamerada... ile ilgili etiketler Ataşehir asker eğlence

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Gezi olaylarının 10. yıl dönümünde Türkiye Komünist Partili bir grup polislere saldırdı!

Türkiye Komünist Partili bir grup, Gezi kalkışmasının 10. yıl dönümünde Taksim'de polislere saldırdı. Konuya ilişkin İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada 59 şahıs gözaltına alındığı belirtildi.