Asamoah Galatasaray'a geliyor mu?

Galatasaray'ın uzun süredir ilgilendiği Juventus'un yıldızı Asamoah, transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Sporx'in haberine göre; uzun bir süre Galatasaray'ın transfer listesinde olan ve Fatih Terim'in de sezon sonuna kadroya katılmasını talep ettiği Kwadwo Asamoah, hakkında çıkan iddialar hakkında konuştu.

Galatasaray ya da Inter ile ilgilenmediğini vurgulayan Asamoah, "Ben hiçbir zaman kontratım hakkında konuşmadım, 6 yıldır bu takımda mücadele ediyorum. Sözleşmem konusuna gelirsek ben Juventus'ta çok mutluyum ve sadece işime bakıyorum. Dikkatimi dağıtacak hiçbir şey ile ilgilenmiyorum, Juventus bana her şeyi verdi" dedi.

Juventus Teknik Direktörü Max Allegri de Tottenham - Juventus maçının ardından Asamoah'a övgüler yağdırdı ve "Asamoah, kariyerinde belki hak ettiği değeri göremedi ama Tottenham karşısında olağanüstü bir performans sergiledi" ifadelerini kullandı.

Asamoah Galatasaray'a geliyor mu? ile ilgili etiketler Galatasaray asamoah
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.