'Apaçi Mustafa'dan Filistinli kadınlar ile ilgili skandal video! Tepki çekince bakın ne yaptı...

Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda 'Apaçi Mustafa' olarak tanınan Mustafa Bilginer, Filistinli kadınlar ile ilgili çirkin ifadeler kullanarak video çekti. 'Sığınacak yeri olmayan Filistinli bayanları evime davet ediyorum. Özellikle bayanları, erkekler gelmesin, sadece bayanlar gelsin'' diyen Apaçi Mustafa, tepkiler gelince özür diledi.

Bir dönemin izdivaç programlarından Evleneceksen Gel'e katılarak "Apaçi Mustafa" olarak tanınan Mustafa Bilginer yıllar sonra ortaya çıktı ve yaptığı paylaşımlarla tepki çekti.

FİLİSTİNLİ KADINLAR İLE İLGİLİ ÇİRKİN İFADELER

Filistin'de İsrail'in saldırılarıyla korkunç günler geçiren halka yönelik paylaşım yapan eski yarışmacı "Biliyorsunuz Filistin İsrail savaşı var ülkemizde. Bütün bayanları evime davet ediyorum. Sığınacak yeri olmayan Filistinli bayanları evime davet ediyorum. Özellikle bayanları, erkekler gelmesin, sadece bayanlar gelsin" diyerek çirkin ifadeler kullandı

TEPKİ ÇEKİNCE ÖZÜR VİDEOSU PAYLAŞTI

Video sosyal medyada büyük tepki görünce Apaçi Mustafa geri adım atarak özür diledi ve şunları söyledi:

"Hepinizden özür diliyorum, konu yanlış anlaşılmış ve yanlış yerlere gitmiş lütfen yanlış anlamayın hepinizi çok seviyorum. Filistin ve İsrail halkından özür diliyorum."

 

'Apaçi Mustafa'dan Filistinli kadınlar ile ilgili skandal video! Tepki çekince bakın ne yaptı... ile ilgili etiketler Filistin

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Tefeciler Seçil Erzan'ı boş araziye götürüp tehdit etti! Yüzü gözü şiş halde ne derlerse tekrarladı

"Fatih Terim Fonu" ile milyonlarca dolarlık vurgun yapan bankacı Seçil Erzan'ın tefeciler tarafından tehdit edildiği görüntüler ortaya çıktı. Erzan'ın, evinden alınıp boş araziye götürüldüğü videoda yüzü gözü şiş halde tefeciler ne söylerse tekrar ettiği görüldü.