Ankara'da 16 saat sonra söndürülebilen büyük yangında sıcak gelişme! Başsavcılık harekete geçti: 5 kişi gözaltında!

Ankara'da dün Hurdacılar Sitesi'nde çıkan ve 16 saat sonra söndürülebilen büyük yangına sebebiyet verdiği değerlendirilen 5 kişi gözaltına alındı.

Son dakika haberi: Ankara'nın Yenimahalle ilçesindeki Hurdacılar Sanayi Sitesi'nde araç lastikleri ve atıkların bulunduğu alanda çıkan yangınla ilgili soruşturma kapsamında 5 şüpheli gözaltına alındı.

Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamada, dün meydana gelen yangınla ilgili mahallinde yapılan araştırmalar sonucunda yangına sebebiyet verdikleri değerlendirilen ve görgü tanığı tarafından teşhis edilen A.F.E, A.E.İ, F.E.A, A.E.İ. ve M.E.İ'in Ankara İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince gözaltına alındığı bildirildi.

 

Ankara'da 16 saat sonra söndürülebilen büyük yangında sıcak gelişme! Başsavcılık harekete geçti: 5 kişi gözaltında! ile ilgili etiketler Ankara Yangın
GÜNÜN VİDEOSU

30 bina ve 114 kişi tahliye edildi... Gaziosmanpaşa’da yaşanan toprak kayması kamerada!

Gaziosmanpaşa'da akşam saatlerinde meydana gelen toprak kayması nedeniyle bölgedeki 30 bina ve 114 kişi tahliye edildi. Toprak kaymasının yaşandığı anlar saniye saniye kameralara yansıdı.