Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Ankaralı mı Angaralı mı?

Canlı yayında soruları yanıtlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Ahmet Hakan'ın "Ankaralı mısınız?" sorusuna esprili bir dille cevap verdi. Altınok'un "Angaralıyım" cevabı izleyenleri gülümsetti.

Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge programında soruları yanıtladı.

Vaadlerine dair açıklamalar yapan Altınok ile Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan arasında gülümseten bir dialog gerçekleşti.

"ANGARALIYIM..."

Hakan'ın "Ankaralı mısınız siz?" sorusuna esprili bir dilde cevap veren Altınok'un "Angaralıyım" cevabı izleyenleri tebessüm ettirdi. 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Ankaralı mı Angaralı mı? ile ilgili etiketler Ankara Turgut Altınok Ahmet Hakan Cumhur İttifakı Yerel seçim

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Körfez'de sel felaketi! Umman'da ölü sayısı 21'e yükseldi! Yarısı çocuk...

Umman ve Birleşik Arap Emirlikleri'ni vuran tarihi yağışlar, son 75 yılın en büyük sel felaketine yol açtı. Umman'dan gelen son bilgilere göre sel felaketinde ölenlerin sayısı 21'e yükseldi. Ölenler arasında servis araçları suya kapılan 10 öğrenci de bulunuyor.