Angola'da Tolgahan Sayışman izdihamı!

Bir dönem Show TV ekranlarında yayınlanan 'Asla Vazgeçmem' dizisi ile Afrika'da ciddi bir hayran kitlesi edinen Tolgahan Sayışman, Angola'da izdihama neden olunca özel timden yardım istendi.

'Asla Vazgeçmem'in yayınlandığı Afrika ülkelerinden Angola'yı ziyaret eden Tolgahan Sayışman'ı görmek isteyenler havaalanında izdihama neden oldu. Dünyanın dört bir yanına ihraç edilen Türk dizileri Afrika'yı da etkisi altına aldı.

HAYRANLARI DAVET ETTİ

HT Magazin'den Mehmet Çalışkan'ın haberine göre, başrolü Amine Gülşe ile paylaştığı 'Asla Vazgeçmem' ile Afrika'da ciddi bir hayran kitlesi edinen Tolgahan Sayışman, yoğun istek üzerine hayranlarıyla buluşmak için Angola'nın başkenti Luanda'ya gitti.

unlu-oyuncu-tolgahan-sayisman-afrika-da-izdiham-10718338_1361_m

COŞKUYLA KARŞILANDI

Sayışman, büyük bir kalabalık tarafından coşkuyla karşılandı. Ünlü oyuncuyu görmek ve fotoğraf çektirmek isteyen hayranları izdihama neden oldu.

ÖZEL TİM DEVREYE GİRDİ

Özel korumalar ve havaalanı polisi yetersiz kalınca özel timden yardım istendi. Sayışman, sevgi gösterileri eşliğinde güçlükle oteline geçti.

unlu-oyuncu-tolgahan-sayisman-afrika-da-izdiham-10718338_9722_m

Angola'da Tolgahan Sayışman izdihamı! ile ilgili etiketler Tolgahan Sayışman angola
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.