Amatör kayakçı oğlunu sırtına aldı İstanbul sokaklarında kayak yaptı!

İstanbul'da perşembe gününden itibaren hızını artırarak devam eden kar yağışını fırsata çeviren amatör kayakçı baba, oğlunu sırtına alarak karlı sokaklarda kayak yaptı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün uyarılarının ardından İstanbul’da beklenen kar yağışı etkisini gösterirken kenti beyaza bürüyen kar sonrası birçok vatandaş ve çocuklar da karın tadını çıkardı.

KAYAK TAKIMLARINI GİYDİ, OĞLUNU SIRTINA ALDI KARIN TADINI ÇIKARDI

Güvenlik amirliği yapan ve kayakla ilgilenen Nevruz Avcı da dün akşam saatlerinde kayak takımlarını giyerek Başakşehir’de buz tutan yolları fırsat bilerek kayak yaptı.

Karın keyfini çıkaran Avcı, sırtına 7,5 yaşındaki oğlu Mahmut Efe’yi de alırken o anlar karla örtülü yollarda renkli görüntüler oluşturdu.

Amatör kayakçı oğlunu sırtına aldı İstanbul sokaklarında kayak yaptı!

 

Amatör kayakçı oğlunu sırtına aldı İstanbul sokaklarında kayak yaptı! ile ilgili etiketler İstanbul Başakşehir baba kayak oğul

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Ölümün kıyısından döndü! TV izlerken kurşun kafasını böyle sıyırdı

Yalova'da gece bekçiliği yapan vatandaş, iş yerinde televizyon izlediği sırada bir yorgun mermi tavanı delerek başını sıyırıp koltuğa düştü. Ölümden dönen İdirs Fidan isimli vatandaşın yaşadığı korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.