Ali Koç'tan Dursun Özbek'e olay cevap: Kaçmak yok, er meydanına bekliyoruz!

Süper Lig'in 37. haftasında Fenerbahçe deplasmanda Galatasaray'ı 1-0 mağlup etti ve şampiyonluk yarışı son haftaya taşındı. Sarı-Lacivertliler'in Başkanı Ali Koç, dev derbi sonrası yaşanan olaylarla ilgili açıklamalarda bulunarak Sarı-Kırımızılılar'ın Başkanı Dursun Özbek'e cevap verdi.

Süper Lig'in 37. haftasında Fenerbahçe deplasmanda Galatasaray'ı 1-0 mağlup etti ve şampiyonluk yarışı son haftaya taşındı.

Sarı-Lacivertliler'in Başkanı Ali Koç, dev derbi sonrası yaşanan olaylarla ilgili açıklamalarda bulunarak Sarı-Kırımızılılar'ın Başkanı Dursun Özbek'e cevap verdi.

''BİZ BUGÜN GERÇEK ŞAMPİYONUN KİM OLDUĞUNU ŞEREFSİZLERE, HIRSIZLARA GÖSTERDİK''

"Öncelikle Fenerbahçe camiasına 7'den 70'e herkese çocuklarımıza bu galibiyet armağan olsun. Aslında bu sadece bir derbi galibiyeti. Bir taraftan da bakarsınız, derbi galibiyetinden öte. Biz bugün gerçek şampiyonun kim olduğunu şerefsizlere, hırsızlara gösterdik. Buradan 1-0 ayrılarak umudumuzu son haftaya taşıdık. Hocamızdan, oyuncularımıza milyonlar adına onlara teşekkür etmek istiyorum."  

''SEZON BOYUNCA YABANCI HAKEM DİYE HAYKIRDIĞIMIZI BU MAÇ TESCİLLEMIŞTİR''

"Sistemi yerle bir etmeye az kaldı. 3-5 kulüp diye hitap ediyor ya bizlere. Bugün niye Süper Kupa'ya yabancı hakem istediğimizi, sezon boyunca yabancı hakem diye haykırdığımızı bu maç tescillemiştir. Sadece bu 90 dakika. Son 60, son 80 faule bakın. Maç özelinde 10 faul yapmışız. 6 sarı kart 1 kırmızı kart. Rakibimiz 18 faul yapmış. 4 sarı kart. Bizim bugün cezalı ve sakat oyuncularımız vardı. Full kadro gelemedik ama buna rağmen arkadaşlarımız bu mücadeleyi sergiledi. Dediğim gibi sistemi yenemedik ama yaklaşıyoruz. Artık taşlar yerinden oynamaya başladı. Hafta içi 30 bin kişi gelen kongre üyelerimize teşekkür ediyorum." 

''TÜRK FUTBOLUNUN TÜM DENGELERİNİ ALT ÜST ETMİŞTİR''

"Bir takımı şampiyon yapmak için kurgulamış olduğunuz dizayn, Türk futbolunun tüm dengelerini alt üst etmiştir. Ben bunu en son Haluk Ulusoy yönetiminde görmüştüm." 

''HAFTA İÇİNDE İSTEDİĞİ KANALDA BUNA GALATASARAY TV'DE DAHİL ÇIKALIM''

"Biz iki senedir televizyonlarda duelloya çağırıyoruz. İnsanlar iki kişinin de gerçek kimliğini görsün. Bugün artık geç oldu. Bu ne ucuz kabadayılık. Hafta içinde istediği kanalda buna Galatasaray TV'de dahil çıkalım. İstiyorsa yarın çıkalım. Sayın başkanın cesaretlenmesine sevindim. Bugün daha fazla ayakta tutmayalım onu. Önümüzdeki 5 gece bizi çağırsın ekrana çıkmaya hazırız." 

''FENERBAHÇE TARİHİNİN EN YÜKSEK PUANINI ALDIK AMA SİSTEMİ YENEMEDİK"

"Normal şartlarda Konyaspor'un kazanması olası bir durum fakat Türkiye Ligi'nde şartlar normal değil. Allah bilir kimi atayacaklar, ne kurgular yapacaklar. Fenerbahçe tarihinin en yüksek puanını aldık ama sistemi yenemedik." 

''KAÇMAK YOK, ER MEYDANINA BEKLİYORUZ"

"Ne yaptı bugün arkadaşlar? Hele bir tanesi var, ben sık sık gündeme getiriyorum. Onun da gerçek yüzünün ortaya çıkmasına az kaldı. 'Böyle olmamalı' dedi, benim oyuncularıma 15 dakika nasıl ceza verilmesi gerektiğini anlattı. Küçük bir itiş kakış sonrası düelloya çağırıyor. Artık çağırdı, bu düelloyu yapmak zorunda. Kaçmak yok, er meydanına bekliyoruz."

 

Ali Koç'tan Dursun Özbek'e olay cevap: Kaçmak yok, er meydanına bekliyoruz! ile ilgili etiketler Galatasaray Fenerbahçe Süper Lig Trendyol Süper Lig Ali Koç Dursun Özbek
GÜNÜN VİDEOSU

Klima tartışması cinayetle bitti! Kafa atarak arkadaşını öldürdü

Arnavutköy'de aynı iş yerinde çalışan iki arkadaş arasında klima açma yüzünden başlayan tartışma cinayetle bitti.