AK Parti İBB Başkan Adayı Kurum Bahçelievler'de esnaf ziyareti sırasında tramvay sürdü

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Bahçelievler'de esnaf ziyareti gerçekleştirirken tramvayı da kullandı.

Bahçelievler'de vatandaşların ilgiyle karşıladığı AK Parti İBB Başkan adayı Murat Kurum, esnafı ziyaret ederek sohbetler gerçekleştirdi ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır ve beraberindeki heyet de Kurum'a ziyaretleri sırasında eşlik etti. Esnaf ziyareti sırasında döner kesen Kurum, hem vatandaşlara hem de basın mensuplarına ikramda bulundu. Şirinevler Meydanı'nda yoğun ilgi gören Kurum, vatandaşlarla sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi. Ayrıca Murat Kurum, Başkan Bahadır ile birlikte tramvay sürdü.

AK Parti İBB Başkan Adayı Kurum Bahçelievler'de esnaf ziyareti sırasında tramvay sürdü ile ilgili etiketler Murat Kurum İstanbul Bahçelievler

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

30 bina ve 114 kişi tahliye edildi... Gaziosmanpaşa’da yaşanan toprak kayması kamerada!

Gaziosmanpaşa'da akşam saatlerinde meydana gelen toprak kayması nedeniyle bölgedeki 30 bina ve 114 kişi tahliye edildi. Toprak kaymasının yaşandığı anlar saniye saniye kameralara yansıdı.