ABD Başkanı Biden'ın durumu vahim: Son hareketine kimse anlam veremedi! Sağa sola dönüp durdu...

ABD Başkanı Biden'ın, dün katıldığı programda konuşması bittikten sonra yaptıkları şaşkınlık yarattı. ABD Başkanı önce sahneden inmek için yürüdü, daha sonra ise duraksayıp kürsüye geri döndü. Adeta robot gibi davrandığı o anlar salondakiler tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

ABD Başkanı Joe Biden ilginç hareketleri ile konuşulmaya devam ediyor.

Zaman zaman yaptığı gaflar ve tuhaf davranışlarla gündeme gelen Biden, dün de konuşmasını bitirdikten sonraki haliyle dikkatleri üzerine çekti.

NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI

Joe Biden, konuşma yaptıktan sonra sahneden inmek için yürüdü, tam merdivenlere geldiği sırada bir süre durdu. Daha sonra ne yapacağını bilemeyen Biden, arkasına dönerek kürsüye tekrar yöneldi. O anlar salondakiler tarafından şaşkınlıkla izlendi.

Sunucu, Biden'a teşekkür ettikten sonra program sonlandı. O anlar ise sosyal medyada gündem oldu.

 


DAHA ÖNCE DE BOŞLUKLA TOKALAŞMIŞTI

Biden daha önce de benzer hareketleri yapmıştı. ABD Başkanı, bir programda konuşması bittikten sonra arkasına dönüp tokalaşmak isteyeceği birilerini aramıştı. Ama sahnede başka kimse yoktu. Boşluk ile tokalaşan Biden daha sonra hiçbir şey söylemeden sahneden ayrılmıştı.

ABD Başkanı Biden'ın durumu vahim: Son hareketine kimse anlam veremedi! Sağa sola dönüp durdu... ile ilgili etiketler ABD Amerika video biden Joe Biden

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın basketbol performansı! Takımını böyle yönlendirdi: Tam bir oyun kurucu

Sporla her zaman yakından ilgili olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sık sık basketbol oynamayı da ihmal etmiyor. AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da yer aldığı basketbol maçından görüntüleri paylaştı.