26 Ağustos Resmi Gazete! Kamuda esnek uzaktan ve dönüşümlü mesai uygulaması

26 Ağustos 2020 tarihli Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanı Erdoğan imzası ile yayınlanan genelgede; kamuda esnek çalışma uygulaması ile uzaktan ve dönüşümlü mesai saatleri gümdeme geldi. İşte 26 Ağustos tarihli Resmi Gazete...

Türkiye’de alınan koronavirüs önlemlerine rağmen 1 Haziran tarihinde başlayan normalleşme süreci sonrasında vaka sayılarının artması ile yeni uygulamalar hayata geçirildi. Bunlardan biriside 26 Ağustos 2020 Çarşamba tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan kamuda esnek çalışma genelgesi adlı altında uzaktan ve dönüşümlü mesai uygulaması oldu.

Cuhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzaladığı kararname doğrultusunda koronavirüs önlemleri kapsamında, kamu kurum ve kuruluşlarında uzaktan ve dönüşümlü çalışma gibi esnek çalışma saatleri uygulanabilecek.

İşte 26 Ağustos 2020 tarihli Resmi Gazete

26 Ağustos Resmi Gazete! Kamuda esnek uzaktan ve dönüşümlü mesai uygulaması

26 Ağustos Resmi Gazete! Kamuda esnek uzaktan ve dönüşümlü mesai uygulaması ile ilgili etiketler 26 Ağustos Resmi Gazete Mesai uygulaması esnek çalışma uzaktan
GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.