Whatsapp çöktü mü? Fotoğraf gönderme sorunu yaşandı

'Milyonlarca kullanıcı Whatsapp çöktü mü?' sorusunu soruyor. Whatsapp'ta mesajlar gönderilirken fotoğraflar gönderilemiyor. Konuyla ilgili Whatsapp'tan henüz resmi açıklama gelmedi. Sorun yaklaşık 1 saat boyunca devam etti.

WhatsApp kullanıcıları; çıkartma, fotoğraf, GIF ve video gönderirken kesintilerle karşılaştı. Kullanıcılar mesajları gönderebilirken belge, resim ve diğer medya dosyalarını paylaşamadı.

Birçok kullanıcı Whatsapp'ta sorun yaşadığını bildirdi. ABD başta olmak üzere Türkiye'de de aynı sorunla karşılaşıldı. Kullanıcılar Whatsapp'ta yaşanan sorun sonrası Twitter'da birçok paylaşım yaptı.

WHATSAPP'TAN AÇIKLAMA GELMEDİ

Öte yandan konuyla ilgili henüz Whatsapp'tan resmi açıklama gelmedi.

 

Whatsapp çöktü mü? Fotoğraf gönderme sorunu yaşandı ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

O patrondan skandal sözler: Burayı devletten sıfır aldım, yarın da herkesi kapının önüne koyarım!

Elazığ'da eylem yapan işçilerle bir araya gelen ve taleplerini dinleyen Eti Krom A.Ş.'nin sahibi Ali Rıza Yıldırım, işçileri azarladı. 'Yarın herkesi kapının önüne koyarım' diyen işçiye Yıldırım, 'İş sizin işiniz' deyince, 'Cevap verme bana. Ben sana söz hakkı verince konuşacaksın. Ben burayı sıfır yaparım, yarında kapıya kilidi vururum. Burası devlette kilitliydi. Para da kazanmıyordu para da kaybetmiyordu. Ben burayı aldım, bu hale getirdim' dedi.