2021 PAEM sınav giriş yeri sorgulama... 6. Dönem PAEM mülakatları ne zaman? Tarih belli oldu!

6. Dönem PAEM sınav giriş yerleri belli oldu. Polis Akademisi Başkanlığı, Polis Amirleri Eğitimi Merkezi (PAEM) sınav yerlerini duyurdu. Adaylar e-devlet üzerinden sınav giriş yerlerini sorgulayabiliyor. Peki 2021 PAEM sınav giriş yerleri sorgulama nasıl yapılır?

PAEM sınav giriş belgeleri yayınlandı. Polis Akademisi Başkanlığı, 6. dönem ilk derece Amirlik eğitimi için sınav yeri sorgulamalarının e-devlet üzerinden yapılabileceği belirtildi. Peki 2021 PAEM sınav giriş yerleri sorgulama nasıl yapılır?

PAEM fiziki yeterlilik ve sözlü sınavdan sonra mülakat sınavı da yapılacak. PAEM mülakat tarihleri de belli oldu.

PAEM komiser yardımcısı başvuru ne zaman? 2019 Komiser yardımcısı alımı  başvuru şartları nelerdir? | Gündem Haberleri

PAEM MÜLAKATLARI NE ZAMAN?

İlk Derece Amirlik Eğitimi için Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne öğrenci alımı için mülakatlar 16-25 Kasım 2021 tarihlerinde Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Yerleşkesinde yapılacak.

2021 PAEM SINAV GİRİŞ YERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

PAEM sınav yerini adaylar e-devlet üzerinde şifresini girerek öğrenebilecek.

 

2021 PAEM sınav giriş yeri sorgulama... 6. Dönem PAEM mülakatları ne zaman? Tarih belli oldu! ile ilgili etiketler Polis Akademisi paem sınav giriş yeri sorgulama paem mülakat tarihleri
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.