2021 CarrefourSA kurbanlık fiyatları! CarrefourSA dana, koç, koyun kurbanlık fiyatları ne kadar?

CarrefourSA kurbanlık fiyatları 2021 yılı Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların en çok araştırma yaptığı konular arasında yer aldı. Bu çerçevede uygun fiyat ve fırsatları takip edenler CarrefourSA büyükbaş, küçükbaş kurban fiyatları araştırması yapmakta. Peki, 2021 CarrefourSA kurbanlık dana, koç, koyun fiyatları belli oldu mu?

Hem besili hem de sağlıklı bir kurbanlık isteyenler birçok satış firmasına giderek fiyatlar konusunda pazarlık yaparak son güne kalmadan dana, koyun, keçi gibi hayvanları kurbanlık alarak vazifelerini yerine getirmektedirler. İslam dinine göre bazı hayvanların dışında kurban edilmesi caiz değildir.

Ancak her zaman uygun fiyat politikası ve kaliteli ürün anlayışını benimseyen CarrefourSA marketlerinde satılan kurbanlıklar tüm dini koşullara oldukça uygundur. Her sene değişen kurbanlık fiyatları; yakıt giderleri ve yem fiyatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Buna istinaden de hayvanlarını bir sene boyunca özenle yetiştiren şahıs veya firmalar Kurban Bayramını dört gözle beklemektedir.

Kurban Bayramı denildiği zaman insanın aklına ilk gelende hayvan pazarları ve buna bağlı olarak kurbanlık fiyatları ön plana çıkar. Yaklaşık 1 ay öncesinde kurulan bu hayvan pazarlarında büyükbaş ve küçükbaş hayvan satışı yapılır.

2021 CARREFOURSA KURBANLIK FİYATLARI NE KADAR?

Ancak zincir marketlerin devreye girmesi ve kurban fiyatlarını diğer yerlere göre biraz daha piyasanın altında tutması rekabeti gündeme getirmiştir. En uygun fiyatlar ile kurbanlık satışı yapan bu marketler vatandaşlardan da her daim tam not almayı başarmıştır.

2021 CarrefourSA kurbanlık fiyatları! CarrefourSA dana, koç, koyun kurbanlık fiyatları ne kadar?

CarrefourSA marketlerden yapacağınız kurbanlık alışverişi ile kesim yerleri aramadan hazır bir şekilde kesilmiş ve bölünmüş olarak kurbanlığınız size teslim edilmektedir. Bu şekilde olunca hem zaman kazanılır hem de hijyenik koşullarda İslam’a uygun bir kesim gerçekleştirilmiş olunur.

CarrefourSA marketler zinciri Kurban Bayramına az bir zaman kala afişlerde ve televizyonlarda verdikleri reklamlar ile kolay kolay müşterilerini 2021 kurbanlık fiyatları ile buluşturmaktadır. 2021 CarrefourSA kurbanlık fiyatları kesin olarak açıklanmıştır.

CARREFOUR KURBANLIK FİYATLARI 2021

2021 yılında 1/7 hisse en az 20 kg Carrefour kurbanlık fiyatı 1.950 TL’dir.

Büyükbaş Kurbanlık 1/7 Paketi (20 kg Kemiksiz Et): 1.950 TL

Koli içerisinde bir adet kurbanlık dananın kesilip kemiksiz hale getirilmesinden sonra, 1/7 oranında eşit hissesi ve sakatatları (karaciğer, böbrek ve yürek) bulunur.

Büyükbaş Kurbanlık 1/7 Paketi (20 kg Kemiksiz Et): 2.050 TL

Koli içerisinde bir adet kurbanlık dananın kesilip kemiksiz hale getirilmesinden sonra, 1/7 oranında eşit hissesi ve sakatatları (karaciğer, böbrek ve yürek) bulunur.

2021 CarrefourSA kurbanlık fiyatları! CarrefourSA dana, koç, koyun kurbanlık fiyatları ne kadar? - Resim : 2

Kıvırcık Koç Kurbanlık Paketi (17 Kg Kemikli Et): 1.950 TL

Koli içerisinde kıvırcık koç gövdesinin 2 adet kol, 1 adet gerdan, 2 adet yarım kafes, 2 adet but ve sakatatları (karaciğer, böbrek ve yürek) bulunur.

Carrefour; web sitesinden ve mobil uygulamalar üzerinden verilecek olan siparişleri İstanbul, Adana, Adapazarı, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, İzmir, İzmit, Konya, Mersin, Muğla ve Tekirdağ illerinde adresinize ücretsiz olarak getiriyor.

Küçükbaş kurbanlık hayvanlar için tek kişi alıp kesebilirken; büyükbaş kurbanlık hayvanlarda tek başına ya da hisse usulü de kurban kesilebilir. Mesela; bir danaya 7 kişi ortak girebilir.

2021 CarrefourSA kurbanlık fiyatları! CarrefourSA dana, koç, koyun kurbanlık fiyatları ne kadar? ile ilgili etiketler carrefour Carrefour kurbanlık fiyatları
GÜNÜN VİDEOSU

İstanbul'da skandal olay: Küçük çocuğa alkol içirip sosyal medyada paylaştılar!

İstanbul Başakşehir'de bir grup genç, sokakta gördükleri küçük çocuğa alkol içirip o anları sosyal medyada paylaştılar.