16 Aralık Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Süper Loto büyük ikramiye ne kadar?

Süper Loto 16 Aralık çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango TV'den canlı olarak yayınlanacak ve noter huzurunda gerçekleşecek çekiliş öncesi hem online hem de bayilerde Süper Loto kuponları doldurulmaya devam ediyor. Peki Süper Loto büyük ikramiye ne kadar? 16 Aralık 2021 Süper Loto çekilişinde kazandıran şanslı numaralar -24-44-48-55-57-58- oldu.

Süper Loto haftanın 3 günü yapılan çekilişle milyonlar dağıtmaya devam ediyor. Zengin olma hayalleriyle kuponlarını dolduran vatandaşlar saat 21:30'da yapılacak Süper Loto 16 Aralık çekilişi ile birlikte kazandıran numaraları öğrencekler. Peki Süper Loto büyük ikramiye ne kadar?

16 Aralık 2021 Süper Loto çekilişinde kazandıran şanslı numaralar -24-44-48-55-57-58- oldu.

16 ARALIK SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI BELLİ Mİ?

Süper Loto çekiliş sonuçları saat 21:30'da yapılacak çekiliş sonrası belli olacak. Sonuçlar ve kazandıran numaralar haberimizde olacak.

SÜPER LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

16 Aralık Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Süper Loto büyük ikramiye ne kadar? ile ilgili etiketler Süper Loto 16 aralık süper loto süper loto sonuçlar
GÜNÜN VİDEOSU

İşte Ankara'da meydana gelen patlama anı!

Ankara'da İçişleri Bakanlığı binası önünde saldırı hazırlığındaki iki terörist etkisiz hale getirildi. Teröristlerden biri üzerindeki bombayı patlattı. O anlar kameralara yansıdı.