15 Kasım Çarşamba TV reyting sonuçları: Reytinglerde kim birinci oldu?

Televizyon dizileri ve programları arasındaki reyting mücadelesi her hafta büyük bir heyecanla devam ediyor. Diğer taraftan, televizyon dizilerini takip eden vatandaşlar günlük reyting sonuçlarını da araştırmayı ihmal etmiyor. İşte, 15 Kasım Çarşamba reyting sonuçları! Detaylar haberimizde... İşte, ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları! Ayrıntılar haberimizde...

Televizyon dizilerini ve programlarını takip eden vatandaşlar büyük bir heyecanla günlük reyting takibi yapıyor. Bu sebeple, 15 Kasım Çarşamba reyting sonuçları büyük bir merakla araştırılıyor. İşte, 15 Kasım Çarşamba reyting sonuçları! ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları... Ayrıntılar haberimizde...

15 Kasım Çarşamba TV reyting sonuçları: Reytinglerde kim birinci oldu?

REYTİNG SONUÇLARI: 15 KASIM ÇARŞAMBA

15 Kasım tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Total'de 1.sırada Atv’de izleyiciyle buluşan “Kuruluş Osman”, 2. sırada Fox TV’de yayınlanan “Şahane Hayatım”, 3.sırada Atv’de ekrana gelen “Esra Erol’da” yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Kuruluş Osman”, 2.sırada TV8’de ekrana gelen “Masterchef Türkiye All Star”, 3.sırada “Şahane Hayat” yer aldı.

15 Kasım Çarşamba TV reyting sonuçları: Reytinglerde kim birinci oldu? ile ilgili etiketler 15 Kasım televizyon reyting
GÜNÜN VİDEOSU

Türkiye’nin savaş uçağı KAAN'ın yeni görüntüleri paylaşıldı: KAAN'ı bir de kendi sesinden dinleyin!

Türk Havacılık Uzay Sanayii, Milli Muharip Uçağı KAAN'ın uçuşuna dair yeni görüntüler paylaştı. Paylaşıma "KAAN’ı bir de kendi sesinden dinleyelim" notu düşüldü.