Reytinglerde kim birinci oldu? İşte 10 Temmuz Çarşamba reyting sıralaması...

Televizyon dizilerini ve programlarını takip eden vatandaşlar büyük bir heyecanla günlük reyting takibi yapıyor. Bu sebeple, 10 Temmuz Çarşamba reyting sonuçları büyük bir merakla araştırılıyor. İşte, 10 Temmuz Çarşamba reyting sonuçları! ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları... Ayrıntılar haberimizde...

Televizyon dizileri ve programları arasındaki reyting mücadelesi her hafta büyük bir heyecanla devam ediyor. Diğer taraftan, televizyon dizilerini takip eden vatandaşlar günlük reyting sonuçlarını da araştırmayı ihmal etmiyor. İşte, 10 Temmuz Çarşamba reyting sonuçları! Detaylar haberimizde... İşte, ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları! Ayrıntılar haberimizde...

Reytinglerde kim birinci oldu? İşte 10 Temmuz Çarşamba reyting sıralaması...

REYTİNG SONUÇLARI: 10 TEMMUZ SALI

10 Temmuz 2024 tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Total'de reyting listesinin ilk sırasında Hollanda İngiltere UEFA EURO 2024 Karşılaşması, ikinci sırada Masterchef Türkiye, üçüncü sırada Now Ana Haber yer aldı.

AB'de birinci sırada Hollanda İngiltere UEFA EURO 2024 Karşılaşması, ikinci sırada Masterchef Türkiye, üçüncü sırada Now Ana Haber yer aldı.

20+ABC1 grubunda ise birinci sırada Hollanda İngiltere UEFA EURO 2024 Karşılaşması, ikinci sırada Masterchef Türkiye, üçüncü sırada Now Ana Haber yer aldı.

 

Reytinglerde kim birinci oldu? İşte 10 Temmuz Çarşamba reyting sıralaması... ile ilgili etiketler reyting