Zorlu AVM'ye 'soykırımcı' afişi astılar! Filistin İçin 1000 Genç oluşumundan İsrail için boykot eylemi!

Gazze 7 Ekim'den beri İsrail'in ablukası altında! Dünya çapında düzenlenen protestolar ve boykot çağrılarına bugün Filistin İçin 1000 Genç oluşumu bir yenisini daha ekledi. Oluşum Zorlu AVM'ye 'soykırımcı' afişi asarak Zorlu Holding'i protesto etti.

İsrail'in Gazze'ye yönelik katliamları devam ediyor. Elektriğin bile verilmediği Gazze'de iletişim, su, beslenme, barınma ve sağlık sorunları artarken İsrail'in bombardımanı da devam ediyor. 

Dünya genelinde ise İsrail'in Filistin zulmü meydanlarda protesto ediliyor. Boykot çağrıları ve İsrail'in ateşkes kararı için yapılan bu eylemlere bir yenisi daha eklendi. 

ZORLU AVM'YE 'SOYKIRIMCI' PANKARTI

‘Filistin İçin Bin Genç' isimli oluşum İstanbul'daki Zorlu AVM'ye giderek 'Bu şatafatlı AVM'nin sahibi Zorlu Holding Soykırımcı İsrail'e elektrik üretiyor. Zorlu santrallerini kapat' yazılı pankart asarak sloganlar attı. Söz konusu oluşum aynı zamanda sosyal medya platformu 'X'te #zorluyudurdurun etiketi açarak TT listesine girmeyi başardı. “İşbirlikçi Zorlu, soykırımcı İsrail” sloganları atan gençlere polis müdahale etti.  Zorlu Center adlı AVM’de İsrail’i protesto etmek isteyen kişiler gözaltına alındı.

Zorlu AVM'ye 'soykırımcı' afişi astılar! Filistin İçin 1000 Genç oluşumundan İsrail için boykot eylemi!

 

Zorlu AVM'ye 'soykırımcı' afişi astılar! Filistin İçin 1000 Genç oluşumundan İsrail için boykot eylemi! ile ilgili etiketler İsrail Zorlu AVM
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hasta ziyaretinde gülümseten diyalog! "Finike yoluna tünel isterim"

Antalya Şehir Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hasta arasında gülümseten diyalog yaşandı: "Ne istiyorsun deme sakın. Yoksa Finike yoluna tünel isterim."