Ziynet Sali'nin sevgilisi Erkan Erzurumlu kimdir? Kaç yaşında?

Ziynet Sali'nin sevgilisi Erkan Erzurumlu kimdir? Uzun bir süreden beri müzisyen Erkan Erzurumlu ile birlikte olan şarkıcı Ziynet Sali evlilik kararı aldı. Söz konusu haberin basına yansımasının ardından Erkan Erzurumlu'nun yaşamı merak edilmeye başlandı. İşte Erkan Erzurumlu'nun yaşama... Ayrıntılar haberimizde...

Şarkıcı Ziynet Sali, uzun zamandır birlikte olduğu kendisinden 10 yaş küçük sevgilisi ile evlilik kararı aldı. Kıbrıs'ta düğün yapacak olan çiftin düğün tarihi de belli oldu. Yapılan haberler sonucunda Sali'nin kendisinden 10 yaş küçük sevgilisi Erkan Erzurumlu'nun kim olduğu vatandaşlar tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Peki, Erkan Erzurumlu kimdir? Kaç yaşında? Detaylar haberimizde...

Ziynet Sali'nin sevgilisi Erkan Erzurumlu kimdir? Kaç yaşında?

Ziynet Sali sevenlere mutlu haberi verdi. Sali kendinden tam 10 yaş küçük gitarist sevgisilisi Erkan Erzurumlu ile evlenme karar aldı. Sali sahnede tanıştığı sevgilisi ile mutlu bir birliktelik yaşıyordu. Yakın zamanda evlenip bir yuva kurmak istediğini dile getiren Sali'nin hayalleri gerçek oldu.

“ÇOK MUTLUYUZ”

Ünlü şarkıcı, yakın çevresine "Her şey sahnede başladı. Çok mutluyuz. Her an sürpriz bir evlilik olabilir" diyor. Harbiye Açıkhava konseri öncesi orkestrasını kovarak, yeni bir ekiple yola çıkan Sali, erkek arkadaşıyla sahnede tanıştı. 

ERKAN ERZURUMLU KİMDİR?

Erkan Erzurumlu Ziynet Sali'nin yeni aşkıdır. Erkan Erzurumlu gitaristlik yaparak geçimini sağlamaktadır. 

ZİYNET SALİ KİMDİR?

29 Nisan 1975 tariginde KKTC'de (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti) dünyaya geldi. Uzun yıllar ailesi ile Londra'da yaşamıştır. Küçük yaşta gittiği Manchester'de altı yaşına kadar kalmış, 1981 yılında döndüğü KKTC'de ilk, orta ve lise eğitimini tamamladı. Çocukluğundan beri müziğe ilgi duyan Ziynet Sali, KKTC Kültür Bakanlığı Klasik Türk müziği korosunda görev aldı.

1994 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı bölümünü kazanarak İstanbul'a geldi ve 1999 yılında konservatuvardan dördüncülükle mezun oldu. Konservatuvar yıllarında birçok müzikhol ve eğlence yerlerinde sahne almış, bu sıralarda bir arkadaşı aracılığı ile zamanın popüler müzik yapım şirketi Dost Müzik'te çalışmalara başladı. İsmini bir Yunanca şarkıdan alan "BA-BA" albümü müzik sektörüne giriş yaptı. Bir süre sahne çalışmalarına ağırlık verdikten sonra iki dilde "Amman Kuzum" albümünü piyasaya sürdü. Ayrıca "Zordur Oğlum" isimli şarkısı ile "Eurodance 2007" isimli yarışmada Avrupa birincisi oldu. (Bu albüm piyasaya çıktıktan 15 ay sonra Chiculata şarkısı ilave edilerek yenilenmiş ve "Amman Kuzum+1 Chiculata" olarak düzenlenmiştir.) 2006 yılı Mayıs ayında üçüncü albümü "Mor Yıllar" piyasaya sürüldü ve bu albümle grafiğini yükseltti.

Ziynet Sali, 2008 yılının sonlarına doğru "Herkes Evine"yi çıkardı. Sezen Aksu, Sinan Akçıl gibi isimlerin şarkılarının yer aldığı Sali'nin albümü çıktığı andan itibaren büyük ilgi topladı. Çıkış parçası, aynı zamanda albümle aynı ismi taşıyan parça büyük bir başarı yakalayarak Türkiye Billboard listelerinde 2 numaraya kadar yükseldi.

 

Ziynet Sali'nin sevgilisi Erkan Erzurumlu kimdir? Kaç yaşında? ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...