Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan kredi müjdesi!

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi kampanyası ile vatandaşları rahatlatacak. Kampanyaya göre emekli maaşlarını veya maaşlarını bu bankalardan almak isteyen vatandaşlara 24 ay vade ile 60 bin TL kredi imkanı sağlanacak. Peki, vatandaşlar bu imkandan nasıl faydalanabilecek? İşte kampanya ve başvuru detayları...

Devlet bankaları vatandaşları rahatlatmak adına ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'ın vatandaşlara yönelik uygulamaya koyduğu bu kampanya birçok vatandaşa ilaç gibi gelecek. Söz konusu kampanya ile vatandaşlara 60 bin TL kredi verilecek. İşte kampanyanın detayları...

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan kredi müjdesi!

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank'tan müşterilerine 24 ay vade ile 60 Bin tl kredi imkanı sağlanacak. 

Kamu bankaları Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, hizmetlerini kullanmak isteyen vatandaşlara nakit teşvikler sunacaklarını açıkladı. Sunulacak miktar toplam 60.000 TL olacaktır.

KREDİ KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANABİLİRİM?

Kamu bankalarından vatandaşlara müjdeli haber geldi. Emekli maaşlarını ya da maaşlarını bu bankalardan almayı tercih eden vatandaşlara verilecek kampanyanın detayları açıklandı.
 
Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank gibi kamu bankaları, herhangi bir gelir belgesi veya teminat olmaksızın, 24 ay geri ödeme süresi ile 60.000 TL verecek.
 
Bu bankalardan herhangi birine başvurarak uygun faiz oranlarıyla kredi imkânlarından yararlanabilirsiniz.
 
Bu bankalar özellikle emekli vatandaşlar için kolaylık sağlıyor. Emekli maaşlarını bu kamu bankalarından birinden almayı tercih eden emeklilere nakit ödemeleri anında yapılacak.

İŞTE BAŞVURU DETAYLARI
 
İhtiyaç kredisi olarak bilinen kampanyanın detayları açıklanmaya devam ediyor. Başvurunuzu mobil bankacılık, online bankacılık hizmetleri üzerinden yapabileceğiniz gibi geleneksel yolla bankaya giderek de yapabilirsiniz.
 
Herhangi bir teminat gerekmiyor. 60.000 TL kredinizi Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan alabilirsiniz. Elbette bu bankaların müşterisi olarak kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan kredi müjdesi! ile ilgili etiketler kredi Ziraat Bankası VakıfBank Halkbank