Zerrin Özer'in yüzüne ne oldu? Bambaşka birine dönüştü

Geçtiğimiz günlerde 'Ben geçmişimi dürdüm, büktüm, çöpe attım. Çöpü karıştırmak köpeklerin işidir.' şeklindeki açıklamasıyla büyük tepki çeken 63 yaşındaki Zerrin Özer çok konuşulacak bir paylaşıma daha imza attı. Son halini sosyal medya hesabından paylaşan Özer'i görenler tanımakta güçlük çekti. Ünlü sanatçının photoshop yaptığını iddia edenler de oldu estetik yaptırdığını söyleyenler de...

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada "Geçmişimi çöpe attım. Çöpü karıştırmak köpeklerin işi" diyerek tüm hayvan severleri kızdıran Zerrin Özer, son haliyle görenleri takipçilerini şaşırttı. Yüzündeki inanılmaz değişimle bambaşka birine dönen Özer'in estetik mi yaptırdığı yoksa photoshop mu yaptığı merak konusu oldu.

Zerrin Özer


Türk müziğinin usta isimlerinden Zerrin Özer, paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. 63 yaşındaki usta sanatçı, son haliyle adeta bambaşka biri oldu.


NE YAPTIRDIĞINI KİMSE ANLAYAMADI

Yeni klibi için hazırlıklara başlayan Zerrin Özer, imaj değişikliğine gitti.

Zerrin Özer

70 bin takipçili Instagram hesabından son halini paylaşan Özer, "Canlarım; canım dostum, kıymetlim ve çok başarılım. Gururum Fatih Sarıkaya. Tüm ekibiyle hem eğlendik hem de klip çekimine hazırlıklar yaptık. Yahu biz şahaneyiz" notunu düştü.

Özer'in son halini görünce tanımakta güçlük çeken sosyal medya kullanıcıları "Estetik mi yaptırdın, yoksa photoshop mu?" şeklinde yorumlarda bulundular.

 

SEDA SAYAN'DAN YORUM GECİKMEDİ

Yaptırdığı estetiklerle adından söz ettiren Seda Sayan ise Zerrin Özer'in son haline yorumsuz kalamadı. Fotoğrafa yorum yapan Sayan, "Güzelim benim maşallah sana" yorumunda bulundu.

 

 

Zerrin Özer'in yüzüne ne oldu? Bambaşka birine dönüştü ile ilgili etiketler Zerrin Özer Sosyal Medya estetik Instagram imaj degişim
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.