‘Zehir’ taciri Filiz’in İmamoğlu ile fotoğrafları çıktı!

CHP’liler tarafından Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’ın koruduğu iddia edilen ‘zehir’ taciri Veysel Filiz’in Deniz Baykal, Ekrem İmamoğlu gibi CHP’lilerlin yanı sıra Ahmet Davutoğlu ile de fotoğrafları çıktı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu'nda CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ile Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay arasında yaşanan fotoğraf krizi tartışmaları sürüyor. Özkoç, TBMM'de yaptığı konuşmada Oktay'ı uyuşturucu ticareti yapmaktan tutuklu bulunan Veysel Filiz'i korumakla itham etmiş ve beraber olan fotoğrafını göstermişti. Filiz'in Deniz Baykal, Ekrem İmamoğlu, Ahmet Davutoğlu gibi isimlerle fotoğrafları ortaya çıktı.

‘Zehir’ taciri Filiz’in İmamoğlu ile fotoğrafları çıktı!

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ı uyuşturucu ticareti yapan Veysel Filiz'i korumakla suçladı. Filiz ve Oktay'ın beraber çekildiği fotoğrafı göstermesi üzerine TBMM'de gerginlik yaşanmıştı. CHP'li Özkoç fotoğraf üzerinden Oktay'ı itham ederken Veysel Filiz'in Deniz Baykal, Ekrem İmamoğlu, Ahmet Davutoğlu gibi isimlerle yan yana çekilmiş fotoğrafları da ortaya çıktı.

‘Zehir’ taciri Filiz’in İmamoğlu ile fotoğrafları çıktı! - Resim : 2

Veysel Filiz'in Deniz Baykal, Ekrem İmamoğlu ve Ahmet Davutoğlu ile beraber ortaya çıkan fotoğrafları:

 

‘Zehir’ taciri Filiz’in İmamoğlu ile fotoğrafları çıktı! ile ilgili etiketler Ekrem İmamoğlu Kemal Kılıçdaroğlu Ahmet Davutoğlu Fuat Oktay
GÜNÜN VİDEOSU

Murat Kurum gençlerle PlayStation oynadı... "Yapıyoruz bu sporu"

İBB Başkan adayı Murat Kurum, gençlerle bir araya gelip PlayStation oynadı. Eğlenceli anları Kurum, sosyal medya hesabından "Yapıyoruz bu sporu" notuyla paylaştı.