Zaporijya'da insani yardım konvoyu bombalandı: En az 23 sivil hayatını kaybetti! Dikkat çeken zamanlama...

Putin'in Herson ve Zaporijya bölgelerinin sözde bağımsızlıklarını tanıyan kararnameleri imzalamasından saatler sonra Rusya, Zaporijya'ya füzeli saldırı düzenledi. Saldırıda 23 kişi hayatını kaybederken 28 kişi yaralandı.

Reuters'ın son dakika haberine göre, Putin'in Herson ve Zaporijya bölgelerinin sözde bağımsızlıklarını tanıyan kararnameleri imzalamasından saatler sonra Rusya, Zaporijya'ya füzeli saldırı düzenledi.

İNSAN, KONVOYDAKİ 23 SİVİL HAYATINI KAYBETTİ

Habere göre, Zaporijya'ya füzeli saldırı sonucunda insani konvoydaki en az 23 sivil hayatını kaybederken, 28 kişi de yaralandı.

Zaporijya'da insani yardım konvoyu bombalandı: En az 23 sivil hayatını kaybetti! Dikkat çeken zamanlama...

Ukrayna Başbakan Yardımcısı Mykhailo Fedorov, saldırı yerinden olduğunu belirttiği görüntüleri paylaşarak can kaybının artabileceğini ifade etti.

Zaporijya'da insani yardım konvoyu bombalandı: En az 23 sivil hayatını kaybetti! Dikkat çeken zamanlama... ile ilgili etiketler Ukrayna bomba Saldırı Rusya Zaporijya insani yardım konvoy
GÜNÜN VİDEOSU

Avcılar'da lunaparkta korku dolu anlar! Kemeri açıldı trambolinin üzerine düştü! O anlar kamerada

Avcılar'da lunaparktaki trambolin salıncağa binen çocuk dehşeti yaşadı. Baba, çocuğunu eğlendirmek için salıncağın bağlı olduğu halatı çekip bırakırken, salıncağın kemeri açıldı. Dakikalarca savrulan çocuk, trambolinin üzerine düştü. O anlar saniye saniye kameralara yansıdı.