Yusuf ve Abdulkadir'e teklifler bitmiyor!

Menajerler, döviz kurunun da artmasını fırsat bilerek Trabzonspor'u Yusuf ve Abdülkadir'in satışı konusunda ikna etmek için yönetime ısrarını sürdürüyor. Ancak Başkan Ağaoğlu'nun da yaptığı açıklamada belirttiği üzere bordo-mavili ekip astronomik bir teklif gelmediği sürece geri adım atmamakta kararlı.

Trabzonspor bir yandan kadrosunu takviye için uğraşırken, diğer yandan da oyuncularına gelen teklifleri değerlendiriyor. Artan döviz kurunu fırsat bilen menacerler ve aracılar Bordo-Mavililer’i Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür’ün satışı konusunda ikna etmenin yollarını arıyor.

İngiltere piyasasının kapanmasının ardından İtalya ve İspanya’dan teklifleri Karadeniz ekibinin yöneticileriyle paylaşan menacerler, Fırtına’nın direncini transfer döneminin sonunda kırmanın yollarını arıyor. Ancak başkan Ahmet Ağaoğlu ve ekibi, böyle bir satışa halen sıcak bakmıyor.

Başkan Ağaoğlu’nun yakın çevresine, “Kadromuzda eksik olduğunu düşenerek takviye yaparken kalkıp en değerli isimlerimizi satmamız doğru olmaz. Eğer son dakikada çok astronomik ve fikrimizi değiştirecek bir teklif gelmezse Yusuf ve Abdülkadir ile devam edeceğiz” dediği öğrenildi.

Yusuf ve Abdulkadir'e teklifler bitmiyor! ile ilgili etiketler Trabzonspor Yusuf Yazıcı Abdülkadir Ömür Transfer