Yunan basınından çarpıcı itiraf: Erdoğan'ın bu özelliğini bazen unutuyoruz

Yunanistan'da faaliyet gösteren Ta Nea Gazetesi, NATO Zirvesi'ndeki Türkiye'nin kazanımlarının ardından kaleme aldığı makalede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la ilgili "Erdoğan'ın uluslararası alanda özel deneyime ve hedeflerine ulaşabilecek yeterlilikte bir politikacı olduğunu bazen unutuyoruz." ifadelerine yer verdi.

Türkiye'nin Madrid'deki NATO Zirvesi'nde elde ettiği kazanımlar Yunan basınında da yer aldı. Ta Nea gazetesi, dış politikada Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan özelinde bir makale yayımladı. "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Müzakere Sanatı" isimli makalede, Erdoğan'ın zirvedeki rolüne vurgu yapıldı.

''DENEYİMLİ VE HEDEFLERİNE ULAŞICAK POLİTİKACI OLDUĞUNU BAZEN UNUTUYORUZ''

Yazıda, "Türk Cumhurbaşkanı, uluslararası arenada hala müzakere sanatına sahip olduğunu, Madrid Zirvesi'nde gösterdi" ifadesine yer verilerek; "Erdoğan'ın uluslararası alanda özel deneyime ve hedeflerine ulaşabilecek yeterlilikte bir politikacı olduğunu bazen unutuyoruz" yorumu yapıldı.

KIRIAKOS MIÇOTAKIS HÜKÜMETİ ÜSTÜ KAPALI ELEŞTİRİLDİ

Analizde, uzun vadeli bakıldığında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karlı çıkacağı belirtildi. Makalede; Yunanistan-Türkiye arasındaki gerilimin yükselmesinde payı olan Miçotakis hükümeti ise, üstü kapalı eleştirildi.

Yunan basınından çarpıcı itiraf: Erdoğan'ın bu özelliğini bazen unutuyoruz ile ilgili etiketler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan nato zirvesi Ta Nea Gazetesi yunan basını
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan ambulans kaza yaparak yan yattı!

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan bir ambulans, kaza yaparak yan yattı. Olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.