Yonca Evcimik, kendisinden yardım isteyen rol arkadaşını tanımadı!

90'lı yıllara damgasını vuran Çılgın Bediş dizisinde 'Kapıcı Abdül' rolüyle hafızalara kazınan Abdülhamit Danışır, geçtiğimiz günlerde rol arkadaşı Yonca Evcimik'ten yardım istemişti. Evcimik rol arkadaşını tanımadığını iddia etti.

Çılgın Bediş dizisindeki 'Kapıcı Abdül' rolü ile hafızalara kazınan Abdülhamit Danışır geçtiğimiz günlerde yıllar sonra ilk kez görüntülendi. Oyuncu şimdi geçimini sağlamak için seyyar satıcılık yapıyor.

YONCA EVCİMİKTEN YARDIM İSTEDİ!

Danışır, sokaklarda dini kitaplar satarak geçimini sağlamaya çalıştığı için dizinin başrol oyuncusu Yonca Evcimik'ten yardım istedi. Yonca ise yıllarca aynı dizide rol aldığı Danışır'ı tanımamazlıktan geldi.

"O KİM YA?" DEDİ!

Gazeteciler Yonca Evcimik'e "Abdülhamit Bey zor durumda yardım eder misiniz?" diye sordu. Yonca Evcimik, "O kim ya?" diyerek tepki verince soru daha da netleştirilip tekrardan soruldu.

Gazeteciler bu kez "Çılgın Bediş'te kapıcı Abdül rolünde oynamıştı." deyince Evcimik yine "Hiç bilmiyorum" hareketi yaptı.

yonca-evcimik-yillarca-ayni-dizide-oynadigi-10445576_3510_m

342-2

Yonca Evcimik, kendisinden yardım isteyen rol arkadaşını tanımadı! ile ilgili etiketler Yonca Evcimik kitap çılgın bedil kapıcı abdül abdülhamit danışır yardım seyyar satıcı satıyor
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan ambulans kaza yaparak yan yattı!

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan bir ambulans, kaza yaparak yan yattı. Olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.