Yolcu ile şoför arasında akbil tartışması! Saniye saniye kamerada...

Ataşehir’de yolcu ile şoför arasında akbil tartışması çıktı. Bir yolcunun öğrenci kartı kullanmasına itiraz eden şoför karta el koyacağını söyleyince yaşanan tartışma saniye saniye kameralara yansıdı.

Olay geçtiğimiz gün bir İETT otobüsünde yaşandı.

İddiaya göre, otobüse yolcu olarak binen bir kadın indirimli kart olan öğrenci kartını akbil olarak kullandı. Şoför ise indirimli kartı bildirince ikili arasında tartışma yaşanmaya başladı. Kart sahibi kadın, öğrenci olduğunu ve kartın yasal olduğunu iddia ederek şoföre çıkıştı. İETT şoförüne hakaretler ederek bağıran kadına bazı yolcular tepki gösterdi. Hakaretlerin yaşandığı kavga vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Yolcu ile şoför arasında akbil tartışması! Saniye saniye kamerada...

“Ben 15 bin lira dolandırıldım”

Kartının bildirilmesi üzerine şoför ile tartışan ve hakaretler savuran kadına yolculardan birisi müdahale etti. 15 bin lira dolandırıldığını söyleyen yolcu, kadına susmasını söyleyip hakaret etti. Bunun üzerine diğer yolcular kadına hakaret eden vatandaşa müdahale etti.

Yolcu ile şoför arasında akbil tartışması! Saniye saniye kamerada... ile ilgili etiketler Ataşehir

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Tefeciler Seçil Erzan'ı boş araziye götürüp tehdit etti! Yüzü gözü şiş halde ne derlerse tekrarladı

"Fatih Terim Fonu" ile milyonlarca dolarlık vurgun yapan bankacı Seçil Erzan'ın tefeciler tarafından tehdit edildiği görüntüler ortaya çıktı. Erzan'ın, evinden alınıp boş araziye götürüldüğü videoda yüzü gözü şiş halde tefeciler ne söylerse tekrar ettiği görüldü.