Yılmaz Vural'ın Fenerbahçe inadı... "Elbet bir gün buluşacağız. Halk getirecek beni"

Fenerbahçe teknik direktörlüğe İsmail Kartal'ı getirdi ama Yılmaz Vural hala umudunu kesmedi... Bir televizyon programına katılan 69 yaşındaki çalıştırıcı yine Fenerbahçe rüyasını anlatmadan edemedi... Vural, "Fenerbahçe ile elbet bir gün buluşacak mıyız? Evet. Halk getirecek beni" diye konuştu.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Teknik direktör Yılmaz Vural'ın Fenerbahçe aşkı yeniden depreşti... Ekotürk TV'ye konuşan tecrübeli çalıştırıcı, "Elbet bir gün buluşacağız. Halk getirecek beni" dedi.

Sarı-Lacivertliler'de Vitor Pereira ile yolların ayrılmasından sonra özellikle sosyal medyada Yılmaz Vural ismi gündeme gelmişti. Ancak başkan Ali Koç, 69 yaşındaki hocanın yerine İsmail Kartal'ı 6 aylığına takımın başına getirmişti.

Katıldığı her televizyon programında Fenerbahçe rüyasını anlatan Vural, bu kez de EkoTürk'e konuştu. Türk futbolunun Evliya Çelebi'si şunları söyledi:

"İsmail Kartal benim canım ciğerim. Allah yolunu açık etsin. Başarılı olmasını isterim. Ancak açıklandıktan sonra diyorum ki 'ben de olabilirim'. Bir haftada 10 kez trend topic oldum. 'Elbet bir gün buluşacağız' 6 milyon görüntülenme almış. Niye beni tercih etmiyorsunuz?"

"Fenerbahçe ile elbet bir gün buluşacak mıyız? Evet. Halk getirecek beni. Niye Türk antrenörü uluslararası boyutta yok? Kimi pazarlıyoruz da antrenörümüzü pazarladık? Lokal başarılarla olmaz. Fatih hocamız UEFA şampiyonluğuyla bunu başardı."

Son olarak BB Erzurumspor'u Süper Lig'den düşüren Yılmaz Vural 35 yıllık teknik direktörlük kariyerine bazılarıyla 2-3 kez olmak üzere 30 takım sığdırmış durumda.

Yılmaz Vural'ın Fenerbahçe inadı... "Elbet bir gün buluşacağız. Halk getirecek beni" ile ilgili etiketler Fenerbahçe Yılmaz Vural
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.