Yılmaz Özdil'e ateş püsküren Uğur Dündar rahatsızlandı

Dün akşam canlı yayında Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'e ağır ifadelerle tepki gösteren Uğur Dündar'ın rahatsızlandığı öğrenildi. Gazeteci Gürkan Hacır, Dündar'ın bu akşam KRT TV'deki programa katılamayacağını duyurdu.

Sözcü gazetesi yazarları Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar arasında yaşanan gerginlik, dün geceye damga vurdu. Yılmaz Özdil'in Sezgin Baran Korkmaz'la ilgili attığı Artı 1 TV imalı tweet, usta gazeteci Uğur Dündar'ı çıldırttı.

Özdil'in "Dürüst ve güvenilir (!) araştırmacı gazetecilerin SBK (Sezgin Baran Korkmaz) aşına su katmak istemem ama, SBK'nın kafakola aldığı gazetecilerin listesi ABD'de açılan davanın iddianamesinde yazıyor... Kimlere televizyon kanalı kurdurdukları bile orada yazıyor!" ifadelerine çok sert tepki gösteren Uğur Dündar, "Cenazeme dahi gelme. Ayıp değil mi utan. Yerin dibine gir, karşıma çıkarsan çok fena yaparım" dedi.

RAHATSIZLANDIĞI İÇİN PROGRAMA KATILMAYACAK

Bu gelişmelerin ardından Uğur Dündar'ın rahatsızlandığı açıklandı.

Gazeteci Gürkan Hacır, Twitter'dan yaptığı açıklamada, KRT'de yayınlanan Şimdiki Zaman programına Dündar'ın rahatsızlandığından dolayı katılamayacağını belirtti.

Yılmaz Özdil'e ateş püsküren Uğur Dündar rahatsızlandı ile ilgili etiketler Uğur Dündar Yılmaz Özdil rahatsızlık krt tv
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.