Yılın annesine büyük jest

Göztepe, 'Yılın Annesi' seçtiği Nuran Hasçetin ve oğlunu Multigrup Alanyaspor ile oynanacak deplasman maçına takım otobüsü ile götürme kararı aldı.

Göztepe yöneticileri, 8 Mayıs Pazar günü kutlanacak Anneler Günü öncesi, sarı kırmızılı renklere tutkusuyla bilinen engelli taraftar Sergen Hasçetin’i tüm maçlara getiren Nuran Hasçetin’i “Yılın Annesi” seçerken, anne-oğulu cumartesi günü deplasmanda oynanacak Multigroup Alanyaspor maçına takım otobüsüyle götürme kararı aldı.

Bugüne kadar Göztepe’nin hiçbir maçını kaçırmayan Sergen ve annesine Anneler Günü armağanı vermek istediklerini dile getiren yöneticiler, “Her koşulda kendisi ve Göztepe sevdalısı oğlu ile takımımızın yanında yer alıp, tüm Göztepeliler tarafından anne olarak görülen Nuran Hasçetin ile Sergen, Alanya deplasmanına A Takım’la giderek farklı bir atmosfer yaşayacaklar. Eşşiz sevgi, şefkat ve fedakarlıkları ile en değerli varlıklarımız olan anneleri temsilen Nuran Hasçetin’i de yılın annesi seçiyoruz” açıklamasını yaptı.

Yılın annesine büyük jest ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.