“Yıldızların Gecesi - Team Türkiye Tebrik Resepsiyonu” 18 Ocak'ta istanbul'da!

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Japonya’da düzenlenen 2020 Tokyo Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları'nda mücadele eden sporcular ve antrenörleri için “Yıldızların Gecesi - Team Türkiye Tebrik Resepsiyonu” düzenliyor. 18 Ocak’ta İstanbul’da gerçekleştirilecek organizasyona ev sahibi olarak Bakan Kasapoğlu’nun yanı sıra spor, sanat, medya ve iş dünyasından isimler de katılacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları ve 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'nda mücadele eden sporcular ve antrenörler için 18 Ocak Salı günü İstanbul'da "Yıldızların Gecesi-Team Türkiye Tebrik Resepsiyonu" düzenleyecek.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, Hilton Bomonti Otel'de Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Japonya Büyükelçisi Suzuki Kazuhiro'nun da katılacağı organizasyonda spor, sanat, medya ve iş dünyasından da isimlerin yer alacağı belirtildi.

ALTIN MADALYA ALAN SPORCULAR KONUŞMA YAPACAK

Saat 18.00'de başlayacak özel gecenin konukların kırmızı halıda geçişiyle başlayacağı, gala yemeğinin ardından açılış gösterisinin yapılacağı aktarıldı.

Japonya'da altın madalya alan sporcuların konuşma yapacağı gecede Tokyo Kitap Tanıtım video gösteriminin gerçekleştirileceği ifade edildi.

Gecenin müzik grubu Manga'nın konseriyle sona ereceği kaydedildi.

“Yıldızların Gecesi - Team Türkiye Tebrik Resepsiyonu” 18 Ocak'ta istanbul'da!

“Yıldızların Gecesi - Team Türkiye Tebrik Resepsiyonu” 18 Ocak'ta istanbul'da! ile ilgili etiketler Gençlik ve Spor Bakanlığı 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları Yıldızların Gecesi-Team Türkiye Tebrik Resepsiyonu