Yılbaşı öncesi sahte içki üreticilerine 'Zehir' operasyonu: 81 ilde düğmeye basıldı..

Son dönemde yılbaşınının gelmesini fırsat bilen dolandırıcılar sahte içki üretimini hızlandırmıştı. Ölümlerin giderek arttığı bu zehir üretimi için KOM Daire Başkanlığı düğmeye baştı. KOM, yılbaşı öncesi sahte içki ürettiği tespit edilen 60 şüpheliye yönelik ülke genelinde "Zehir" operasyonu başlattı.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı ekipleri, yaklaşan yılbaşını fırsat bilerek vatandaşı göz göre ölüme sürükleyen sahte içki üretimi için harekete geçti. 

Ankara merkezli yılbaşı öncesinde piyasaya sahte içki süreceği belirlenen suç gruplarına yönelik 81 ilde eş zamanlı “Zehir” operasyonu başlatıldı.

31 TON SAHTE VE KAÇAK İÇKİ ELE GEÇİRİLDİ

Ankara’dan yönetilen operasyon kapsamında Türkiye genelinde 342 adrese eş zamanlı baskın yapıldı. 60 kişinin gözaltına alınacağı operasyon kapsamında yapılan takip sürecinde 31 ton sahte ve kaçak içkinin ele geçirildiği öğrenildi.

 

Yılbaşı öncesi sahte içki üreticilerine 'Zehir' operasyonu: 81 ilde düğmeye basıldı.. ile ilgili etiketler Zehir Sahte İçki Operasyon KOM
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.