Yeşil sahaların 'katili' Felipe Melo'dan samimi açıklamalar

İtalya'nın köklü takımlarından Inter'de forma giyen eski Galatasaray futbolcusu Felipe Melo, futbolcu olmasam herhalde katil olurdum dedi.

Brezilya'da Favela'da büyüğünü vurgulayan Melo, Futbolcu olamasaydım herhalde bir katil olurdum. Çünkü Brezilya'nın en tehlikeli mahallesi Favela'da büyüdüm. Ortalıkta silah ve uyuşturucu doluydu. O hayatı çalışmak ve bir rüyamı gerçekleştirmek için bıraktım. Bazen antrenmandan döndüğümde bazı arkadaşların öldüklerini öğreniyordum. Güzel olmayan bir hayattan çıkabilmek için futbola 'evet' dedim ifadelerini kullandı.

INTER'DE ÇOK MUTLUYUM

Inter'de çok mutlu olduğunu belirten Brezilyalı futbolcu, Burada 3 yıllık bir kontratım var. Menajerim yöneticilerle bir araya geldi, bir problem yok. Burada kalmak istiyorum diye konuştu.

BEN KÖTÜ BİR NİYET GÖRMÜYORUM

Lazio maçında Biglia'ya attığı tekme hakkında ise Melo, Oyuncu aşağıdan geliyordu ve göremedim. Daha sonra ona zarar vermemek için atladım. Herkesin hakkımda bahsettiği kötü niyeti ben görmüyorum şeklinde konuştu.

BABAMLA KAHVALTIMI PAYLAŞIYORDUM

Zor bir çocukluk geçirdiğini ve babasının ailesini geçindirmek için iki işte çalıştığını dile getiren Melo, Çok seferler kahvaltımı babamla paylaştığımı bilirim. 10 yaşındayken neden böyle zorluk çektiğimizi düşünüyordum. Şimdi o zamanki fedakarlıklarıma daha çok değer veriyorum çünkü geldiğim yere ulaşmanın ne kadar zor olduğunu fark etmemi sağlıyorlar dedi.

BENCE HER BAŞARILI ERKEĞİN YANINDA BAŞARILI BİR KADIN VARDIR

Eşiyle tanışmadan önceki gençlik yıllarını 'tuhaf bir hayat yaşıyordum' sözleriyle tanımlayan Brezilyalı futbolcu, Benim için önce Tanrı sonra da ailem gelir. Her başarılı erkeğin arkasında bir başarılı kadın vardır derler, ben her başarılı erkeğin yanında başarılı kadın vardır diyorum açıklamasını yaptı.

Yeşil sahaların 'katili' Felipe Melo'dan samimi açıklamalar ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.