Yerli Otomobil Bu Metaverse Coin'e giriyor! Sanal Test Sürüşleri Başlıyor

Kripto dünya şu sıralar Metaverse konuşuyor. Birçok güçlü projenin ortaya çıktığı sanal evrende vatandaşlar sanal arsa konuşurken yatırımcılar da uzun vadeli Metaverse Coinlerin araştırmasına başladı.

KKTC yerli otomobili GÜNSEL bu metaverse Coin'e giriyor. Prof. Dr. İrfan Suat Günsel tarafından yapılan KKTC için geliştirilen yerli eletktrikli otomobil GÜNSEL metaverse coin projelerinden Decentraland’de (MANA) showroom açıyor.

Yerli Otomobil Bu Metaverse Coin'e Giriyor!

Web 3.0 ile fiziksel dünyanın işbirliği devam ediyor. Yatırımcıları ve kullanıcıları heyecanlandıran gelişmelerin ardı arkası kesilmezken bu alanda yeni bir işbirliği duyuruldu. KKTC için geliştirilen yerli otomobil markası GÜNSEL'in Decentraland’de satın aldığı arsa gündem konusu oldu.

Decentraland (MANA) platformunda alınan arsa üzerinde ilk showroom'un açılmasıyla birlikte GÜNSEL sanal evrende yerini alacak. Ayrıca şirket, kuracağı "GÜNSEL Etkileşim Merkezi"nde sanal test sürüşleri yapacak.

 

Yerli Otomobil Bu Metaverse Coin'e giriyor! Sanal Test Sürüşleri Başlıyor ile ilgili etiketler Kripto para Yerli otomobil MANA coin Decentraland