Yeniden Refah Partisi'nden 'ittifak' kararı! Fatih Erbakan, cumhurbaşkanı adayı olacağını duyurdu!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin genel merkezi önünde açıklama yaptı. Erbakan, '14 Mayıs'ta tüm seçim bölgelerinde herhangi bir ittifaka katılmadan yer alacağız.' dedi. Erbakan, cumhurbaşkanı adaylığını da açıkladı.

Cumhur İttifakı'na katılması gündemde olan Yeniden Refah Partisi (YRP) kararını verdi. YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan, 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlere partisinin herhangi bir ittifaka dahil olmadan katılacağını açıkladı. Erbakan cumhurbaşkanlığı seçimlerine de aday olarak katılacak.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ın açıklamaları şöyle;

Bugün Türkiye'nin neresine giderseniz gidin taş üstüne taş konmuşsa bunda Erbakan hocamızın ve Milli Görüş'ün imzası vardır. Gittiğimiz her yerde halen Milli Görüş'e, Erbakan hocamıza dua ediliyor. Paylaşımda adaleti Erbakan hocamız gerçekleştirdi.

1969'da Erbakan hocamızın çıktığı ruhla bugünde partimiz yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Partimiz kısa zamanda çok önemli mesafeler almıştır. Kamuoyu da bunu bilmektedir. 81 ildeki teşkilatlarımız, 300 bine yakın resmi üye ve iki tane büyük kongre... Bütün bu gerçekler YRP'nin 14 Mayıs seçimlerine büyük bir siyasi güç olarak girdiğinin açık göstergesidir.

Erbakan hocamız vefat ettiğinde 'Film bitti zannetmeyin. Film bitmedi daha yeni başlıyor' demiştik. İşte süreç bizi haklı çıkardı.
Milli Görüş sancağı asla yere düşmeyecektir. Partimiz kurulduğu günden bu yana yapıcı muhalefet anlayışı benimsemiştir ve kısa sürede milletimizin teveccühüne masar olmuştur.

Projelerimiz hazır, kaynaklarımız hazır, çözüm önerilerimiz hazır. Makam ve rakam için değil Allah için çalışan kadrolarımız hazır.

CUMHUR İTTİFAKI'NA KATILACAK MI?

Son derece istişareler sonucunda 14 Mayıs'taki seçimlerinde tüm seçim bölgelerinde herhangi bir ittifaka dahil olmadan katılacağız.

ADAYLIĞINI DUYURDU!

Bendeniz cumhurbaşkanlığı seçimlerine aday olarak katılacağım.

Yeniden Refah Partisi'nden 'ittifak' kararı! Fatih Erbakan, cumhurbaşkanı adayı olacağını duyurdu! ile ilgili etiketler Yeniden Refah Partisi
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.