Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Karaköprü Başkanı Nihat Çiftçi’nin ilk icraatı bakın ne oldu! Belediye araçlarıyla kendi apartmanının önüne...

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin ilk icraatı tepki çekti. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde Çiftçi'nin belediye araçları ile kendi apartmanın önüne mıcır döktürdüğü ortaya çıktı.

31 Mart seçimlerinde Yeniden Refah Partisi'nden Karaköprü Belediye Başkanı seçilen Nihat Çiftçi'nin ilk icraatinin Buluntu Hoca Bulvarı üzerindeki seçim bürosu olarak kullandığı ve kendisine ait olan sitenin önünde belediye araçlarıyla çalışma yapmak olduğu ortaya çıktı. 

TEPKİ ÇEKEN GÖRÜNTÜLER SONRASI ÇİFTÇİ'DEN AÇIKLAMA

Sosyal medya hesabından yayınlanan görüntülerin ardından tepkileri üzerine toplayan Nihat Çiftçi'den açıklama geldi. 

Görüntülerin 3 ay önce çekildiğini iddia eden Çiftçi, "Bizim dönemimizle alakası yok." dedi. 

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Karaköprü Başkanı Nihat Çiftçi’nin ilk icraatı bakın ne oldu! Belediye araçlarıyla kendi apartmanının önüne... ile ilgili etiketler Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa
GÜNÜN VİDEOSU

Su altında mezarlık, medrese, asma köprü... AFAD ekibi Diyarbakır'da görüntüledi!

Diyarbakır'ın Eğil ilçesindeki Dicle Baraj Gölü'nde eğitim dalışı yapan AFAD ekibi, su altındaki eski asma köprü, medrese, mezarlık gibi birçok tarihi yapıyı görüntüledi.