Yeni Başkandan Melih Gökçek'e bir şok daha! İzi her yerden siliniyor...

Yeni Başkan Mustafa Tuna ilk olarak "Gezi kalkışması" sırasında meşhur olan fıskiyeyi, ardından dinozor maketi sonra da lale heykelini söktürmüştü. Şimdi de Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek'in şimdi de fotoğraflarını belediyeye bağlı her yerden kaldırttı.

Eski Başkan Melih Gökçek'in olaylı gidişinin ardından yerine göreve gelen Başkan Mustafa Tuna, Gökçek'in izlerini teker teker siliyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Makamı’nın önünde yer alan ve geçtiğimiz günlerde kaldırılan meşhur fıskiyeden sonra önce Ankara’daki meşhur dinozor maketi, ardından da Kızılay Meydanı'nda bulunan lale heykeli kaldırılmıştı.

Bugün de Gökçek'in fotoğraflarının depoya kaldırıldığı ortaya çıktı.

goIkcIek_foto

Sözcü'den Ali Ekber Ertürk'ün haberine göre; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndan istifa eden Melih Gökçek'in Gençlik Parkı Kültür Merkezi'nde asılı olan fotoğrafları duvarlardan kaldırıldı. Kaldırılan fotoğraflar merkezin deposuna koyuldu.

Görüntüler, tiyatro oyunu izlemek için Kültür Merkezi'ne giden vatandaşlar tarafından çekildi.

Yeni Başkandan Melih Gökçek'e bir şok daha! İzi her yerden siliniyor... ile ilgili etiketler Ankara Melih Gökçek büyükşehir belediyesi mustafa tuna resim
GÜNÜN VİDEOSU

Klima tartışması cinayetle bitti! Kafa atarak arkadaşını öldürdü

Arnavutköy'de aynı iş yerinde çalışan iki arkadaş arasında klima açma yüzünden başlayan tartışma cinayetle bitti.