Yavuz Ağıralioğlu: Hiçbir dedikleri tutmadı. Şimdi diyorlar ki 'Bize güvenin'

İYİ Parti'den ayrılan Yavuz Ağıralioğlu, katıldığı canlı yayında oldukça çarpıcı ifadeler kullandı. 6'lı masanın dediği hiçbir şeyin tutmadığını belirten Ağıralioğlu, 28 Mayıs için vatandaşların kendilerine güvenmesini isteyen Millet İttifakı'nı eleştirdi.

CNN Türk'te yayınlanan ve Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk olan Yavuz Ağıralioğlu, Millet İttifakı'nı sert sözlerle eleştirdi.

Ağıralioğlu şu ifadeleri kullandı:

"İlk turda kazanacağız dediniz tutmadı. %58 ile alırız dediniz tutmadı. Parlamento çoğunluğunu alırız dediniz tutmadı. Birinci parti oluruz dediniz tutmadı. Başbakan oluruz dediniz tutmadı. 300'ü geçeriz dediniz tutmadı. İkinci tura kalırsa bombalar patlar dediniz, powerbanklerinizi hazır tutun elektrikleri kesecekler dediniz tutmadı. Sahaya inecekler milleti kurşunlayacaklar dediniz tutmadı. Asla iktidarı teslim etmeyecekler bunları memleketi vermemek için her şeyi yapacak, oy çalacaklar dediniz tutmadı. Seçimlerin nihayete ermesine 2 saat kala 'Kazandık' dediniz tutmadı. Şimdi 28 Mayıs için diyorsunuz ki 'Bize güvenin'. Oldu..."

Yavuz Ağıralioğlu: Hiçbir dedikleri tutmadı. Şimdi diyorlar ki 'Bize güvenin' ile ilgili etiketler Yavuz Ağıralioğlu Millet İttifakı

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Gezi olaylarının 10. yıl dönümünde Türkiye Komünist Partili bir grup polislere saldırdı!

Türkiye Komünist Partili bir grup, Gezi kalkışmasının 10. yıl dönümünde Taksim'de polislere saldırdı. Konuya ilişkin İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada 59 şahıs gözaltına alındığı belirtildi.