Mersin'de belediye otobüsünde yolculuk yapan yaşlı çiftin darbedilmesiyle ilgili soruşturmada adli kontrol şartıyla salıverilen şüpheli, yeniden gözaltına alındıktan sonra tutuklandı.
Yaşlı çifti darbeden okul müdürü baba ve oğlu hakkında karar!
Mersin'de otobüste yer verme tartışması, baba ve oğulun yaşlı çifti darbetmesi ile sonuçlanmış, dehşete düşüren anlar otobüsün kamerasına yansımıştı. Dün baba tutuklanmış, 17 yaşındaki oğlu serbest bırakılmıştı, bugün oğulun da tutuklandığı haberi geldi. Öte yandan okul müdürü olduğu ortaya çıkan İ.T. açığa alındı.
![Yaşlı çifti darbeden okul müdürü baba ve oğlu hakkında karar! - Sayfa 1](https://img.superhaber.com/storage/files/images/2024/02/29/1-jd7a.jpg)
![Yaşlı çifti darbeden okul müdürü baba ve oğlu hakkında karar! - Sayfa 2](https://img.superhaber.com/storage/files/images/2024/02/29/2-kvne.jpg)
Toroslar ilçesinde 15 Aralık 2023'te belediye otobüsünde tartıştıkları engelli 77 yaşındaki R.P. ve eşi 71 yaşındaki H.P'yi , babası İ.T. ile darbettiği gerekçesiyle yakalandıktan sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakılan 17 yaşındaki A.O.T., savcılığın talimatı üzerine yeniden gözaltına alındı.
![Yaşlı çifti darbeden okul müdürü baba ve oğlu hakkında karar! - Sayfa 3](https://img.superhaber.com/storage/files/images/2024/02/29/3-1tsq.jpg)
Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen A.O.T. tutuklandı.
![Yaşlı çifti darbeden okul müdürü baba ve oğlu hakkında karar! - Sayfa 4](https://img.superhaber.com/storage/files/images/2024/02/29/4-3vpm.jpg)
NE OLMUŞTU?
Toroslar'da 15 Aralık 2023'te A.O.T. ve Tarsus ilçesindeki bir lisede müdür olarak görev yapan babası İ.T'nin, belediye otobüsünde yolculuk yaptıkları sırada tartıştıkları engelli R.P. ve eşi H.P'yi darbetmesi, araç içi kamerasınca kaydedilmiş, şikayet üzerine gözaltına alınan İ.T'nin tutuklanmış, oğlu da adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.