Yaşlı çift İBB'ye isyan etti: Asansörler ve yürüyen merdivenler çalışmıyor

Sosyal medyada gündem olan bir video İstanbul'da toplu taşımadaki sorunu gözler önüne serdi. Bir yaşlı vatandaş İBB yönetimine isyan ederek çalışmayan yürüyen merdiven ve asansörlerin tamir edilmesini istedi.

Ekrem İmamoğlu'nun İBB Başkanı olarak seçilmesi sonrası metro ve metrobüs istasyonlarındaki yürüyen merdiven ve asansörlerin çalışmaması tepki çekmeye devam ediyor. Çalışmayan asansör ve yürüyen merdivenler sonrası özellikle engelli ve yaşlı vatandaşlar mağdur oluyor.

Sosyal medyada paylaşılan bir video İstanbul'daki içleri acısı durumu ortaya koydu. Bir yaşlı vatandaş İBB yönetimine isyan ederek sorunun çözülmesini istedi. Söz konusu video sosyal medyada gündem oldu.

Yaşlı çift İBB'ye isyan etti: Asansörler ve yürüyen merdivenler çalışmıyor ile ilgili etiketler İBB
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.