Yaşar İpek'in Dilan Polat itirafı gündem oldu! ''Sahneye 10 bin dolar attı, sürekli...''

Ünlü şarkıcı Yaşar İpek, katıldığı televizyon programında kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarından tutuklanan Dilan Polat ile ilgili yaptığı açıklamayla dikkat çekti.

Ünlü şarkıcı Yaşar İpek, konuk olduğu 2. sayfa programında kara para aklam ve vergi kaçırma suçundan tutuklanan Dilan Polat hakkında dikkat çeken açıklamalar yaptı.  'Dilan Polat'la ilgili ilk dikkatini ne çekti?' sorusuna yanıt veren İpek, Dilan Polat ile yaşadığı bir anıyı anlattı.

Yaşar İpek'in Dilan Polat itirafı gündem oldu! ''Sahneye 10 bin dolar attı, sürekli...''

''MAHSUN KIRMIZIGÜL'Ü VE SENİ SÜNNET DÜĞÜNÜNDE ÇIKARACAĞIM''

İpek, "Dilan Polat'la en son bir eğlence mekanında karşılamıştık. Mahsun Kırmızıgül ile sahneye çıkmıştık. 'İkinizi birden sünnet düğününde çıkaracağım' dedi biz sahnedeyken. Biz de Mahsun'la bakıştık!  Biz sahnedeyken 10 bin dolar atıldı. 'Ver ver ver' diyordu Engin'e... Pazarlık bile yapmıyormuş, öyle bonkörmüş, ne kadar para istersen veriyormuş! Kazanç çok önemli, para nereden geliyor ve nasıl bir emekle geliyor? Ciddi bir emek verince, zor kazanınca insanın para harcarken eli titriyor. Çok büyük aileler bile böyle bir gösterişin içinde değiller" şeklinde konuştu.

Yaşar İpek'in Dilan Polat itirafı gündem oldu! ''Sahneye 10 bin dolar attı, sürekli...'' - Resim : 2

Ünlü şarkıcı, 'Mahsun Kırmızıgül ile bu teklifi daha sonra aranızda konuştunuz mu?' sorusu üzerine ise "Bana 'Bu kim?' diye sordu, o hiç bilmiyordu. Anlattım, 'Dilan Polat, güzellik merkezleri var' dedim. Güldü geçti" ifadelerini kullandı.

Yaşar İpek'in Dilan Polat itirafı gündem oldu! ''Sahneye 10 bin dolar attı, sürekli...'' ile ilgili etiketler Dilan Polat Yaşar İpek
GÜNÜN VİDEOSU

Türkiye’nin savaş uçağı KAAN'ın yeni görüntüleri paylaşıldı: KAAN'ı bir de kendi sesinden dinleyin!

Türk Havacılık Uzay Sanayii, Milli Muharip Uçağı KAAN'ın uçuşuna dair yeni görüntüler paylaştı. Paylaşıma "KAAN’ı bir de kendi sesinden dinleyelim" notu düşüldü.