Yangına uykularında yakalandılar: Alevlerin arasından böyle kaçtılar!

Bursa'da bir giyim mağazasının gece saatlerinde kundaklanması sonucu mağazanın bulunduğu apartmanda korkunç bir yangın çıktı. Üst katlara sıçrayan yangında can havliyle uykularından uyanıp kaçmaya çalışanlar o anları telefon kamerasına saniye saniye kaydetti. İşte nefes kesen o anlar...

Bursa'nın Mudanya ilçesinin Halitpaşa Mahallesi Mustafa Kemalpaşa Caddesi üzerindeki apartmanın alt katında bulunan giyim mağazasında çıkan yangında üst katlara kadar çıkan alevler büyük paniğe neden oldu.

YANGINA UYKULARINDA YAKALANDILAR 

Fehime Acar'a ait iş yerindeki yangın görgü tanıklarının ifadesine göre kundaklama sonucu çıktı. Acar'ın eski eşi tarafından çıkarıldığı iddia edilen yangında giyim mağazası tamamen yanarken, alevler binanın üst katlarına sıçramadan söndürüldü. Ancak gece yarısı yangına uykuda yakalanan apartman dairesindeki vatandaşlar büyük panik yaşadı. Panikle dışarı çıkanlar o anları kayda aldılar.

Yangına uykularında yakalandılar: Alevlerin arasından böyle kaçtılar!

MAĞAZA SAHİBİNİN ESKİ SEVGİLİSİNDEN ŞÜPHELENİLİYOR

Olayda yaralanma ve can kaybı olmazken dumandan etkilenenlere 112 acil servis müdahale etti.Yangın başlamadan bir kişinin camı kırarak içeri girdiğini ve mağazayı ateşe verdikten sonra bir araca binerek uzaklaştığı iddia edilirken, bu kişinin mağaza sahibi Acar'ın eski kocası M.E olduğu üzerinde duruluyor. Acar eski kocasının kendisini sürekli tehdit ettiğini "seni yakacağım" dediğini ifade etti.

Mudanya Emniyet Müdürlüğü ekipleri olayla ilgili geniş çaplı çaplı araştırma başlatırken, zanlının yakalanmasına çalışılıyor.

Yangına uykularında yakalandılar: Alevlerin arasından böyle kaçtılar! - Resim : 2

Yangına uykularında yakalandılar: Alevlerin arasından böyle kaçtılar! - Resim : 3

Yangına uykularında yakalandılar: Alevlerin arasından böyle kaçtılar! ile ilgili etiketler Bursa Yangın

Sitene Ekle