Yalçın'dan Berberoğlu'na, Baransu ve Adem Yavuz Arslan teklifi!

'MİT TIR'ları davasının dün görülen duruşmasında sanıklardan CHP'li Enis Berberoğlu, Sözcü gazetesi yazarı Soner Yalçın’ın tanık olarak dinlenmesini talep etmişti. Yalçın'dan Berberoğlu'na yanıt geldi.

MİT TIR’ları davasında, TIR’ların görüntülerini Can Dündar’a verdiği iddiasıyla yargılanan CHP Milletvekili Enis Berberoğlu dün görülen duruşmada Soner Yalçın’ın tanık olarak dinlenmesini istedi. Mahkeme Berberoğlu’nun talebini kabul ederek, Soner Yalçın’a davetiye çıkarılmasına karar verdi.

“BU OYUNLARA GELMEM”

Yalçın, Sözcü gazetesindeki köşesinde tanık olarak çağırılmasına dair bir not yazdı. “Bu oyunlara gelmem” ifadesini kullanan Yalçın “Enis Berberoğlu dünkü MİT TIR'ları Davası'nda beni tanık gösterdi! “Askerlerle beni Enis Berberoğlu tanıştırdı” diyen FETÖ sanığı bavulcu Mehmet Baransu'yu; “polislerle beni Enis Berberoğlu tanıştırdı” diyen FETÖ sanığı Arda Akın'ı; övgü dizdiği FETÖ kaçkını Adem Yavuz Arslan'ı; ve lobi arkadaşı FETÖ sanığı Mustafa Ünal gibi isimleri tanık gösterse daha iyi olmaz mıydı? Berberoğlu davayı başka yere çekmek istiyor; bu oyunlara gelmem…” dedi. (Odatv)

Yalçın'dan Berberoğlu'na, Baransu ve Adem Yavuz Arslan teklifi! ile ilgili etiketler Soner Yalçın Enis Berberoğlu FETÖ Mehmet Baransu Adem Yavuz Arslan Arda Akın Mustafa Ünal
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.