Yahudi lobisi tarafından kendisine şantaj yapıldığını belirten Elon Musk, canlı yayında küfür etti!

New York'ta düzenlenen DealBook Zirvesi'ne katılan Elon Musk, X platformuna reklam veren kişi veya şirketlerin İsrail-Hamas savaşı nedeniyle reklamları azaltacağı söylemlerine sinirlenerek canlı yayında küfür etti. Disney CEO'su Bob Iger'e seslenen Musk, "X'e reklam verme. Biri bana reklam üzerinden şantaj yapacak öyle mi? Bana parayla mı şantaj yapacaksın? " dedi.

Elon Musk gece saatlerinde New York'ta düzenlenen DealBook Zirvesi'ne katıldı.

Yahudi lobisi tarafından kendisine şantaj yapıldığını belirten Elon Musk, canlı yayında küfür etti!

CANLI YAYINDA KÜFÜR

Burada sunucunun X platformuna reklam veren kişi veya şirketlerin İsrail-Hamas savaşı nedeniyle reklamları azaltacağını söylemesi üzerine Musk canlı yayında küfür etti.

Sunucu ve Musk arasında geçen konuşmanın detaylı hali şöyle:

Sunucu: Umarım sana karşı verdikleri tepkileri durdururlar, reklam vermelerini istemiyor musun?

Elon Musk: Vermesinler

Sunucu: Ne demek istiyorsun?

Musk: Musk: '....... gitsinler' diyerek başladığı cümlesinin devamında Biri bana reklam üzerinden şantaj yapacak öyle mi? Bana parayla mı şantaj yapacaksın? dedi.

Açıklamalarının devamında Disney CEO'su Bob Iger'e seslenen Musk; "Hey Bob, seyircilerin arasındaysan, en azından ben öyle hissediyorum X'e reklam verme. Biri bana reklam üzerinden şantaj yapacak öyle mi? Bana parayla mı şantaj yapacaksın?  

Musk'a yönelik sosyal medyada bir süredir 'Yahudi düşmanı' başlığı altında bir saldırı düzenleniyor, bu saldırının nedeni ise 2 hafta öncesine dayanıyor.

'ŞANTAJ YAPIYORLAR'

Musk bir kullanıcının X'te yaptığı, "Yahudiler, insanlardan kendilerine karşı kullanmayı bırakmalarını istedikleri nefreti tam da beyazlara karşı kullanıyor." paylaşımına "Gerçekleri söyledin." cevabını vermişti. 

Bu cevaptan sonra aralarında Apple, Warner Bros, Disney, Paramount, NBCUniversal, Discovery ve Comcast gibi şirketlerin de bulunduğu devasa şirketler X platformuna verdiği reklamları iptal etti. Kendisini Yahudi düşmanı olarak tanımlamaya başlayanlara "Bana şantaj yapıyorlar" diyen Musk, "O tweet veya gönderi için üzgünüm. Platformda şimdiye kadar yaptığım en aptalca olmasa da en aptalca şeylerden biri" değerlendirmesinde bulundu.

Yahudi lobisi tarafından kendisine şantaj yapıldığını belirten Elon Musk, canlı yayında küfür etti! - Resim : 2

 

Yahudi lobisi tarafından kendisine şantaj yapıldığını belirten Elon Musk, canlı yayında küfür etti! ile ilgili etiketler İsrail Elon Musk Yahudi
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, A Milli Basketbol takımının maçını izledi! Zafer sonrası sevinci kamerada...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adana Valiliği ziyaretinde A Milli Basketbol Takımının İzlanda’ya karşı 76-75’lik skorla galip geldiği maçı izledi. Son saniye basketiyle gelen zafer sonrası sevinci kameralara yansıyan Erdoğan “Haftada 2 veya 3 gün basketbol oynuyoruz arkadaşlarla…” dedi.