WhatsApp'ta fuhuş albümü! 'Yeni kumaş' diye sattılar

Rusya ve Özbekistan'dan yaşlı ve çocuk bakımı için getirdikleri kadınlara Bursa, Kocaeli ve Yalova'da zorla fuhuş yaptıran şebekeye operasyon düzenlendi. Kadınların tutulduğu Altınova'daki bir villaya yapılan baskında 7 kişi gözaltına alındı. Şebekenin teknik takibi takılan konuşmalarında kadınları “Tekstil firmamıza yeni kumaşlarımız gelmiştir” şifresi ile pazarladığı tespit edildi.

Yurt dışından getirilen kadınlara fuhuş yaptıran bir şebekeyi takibe alan Yalova Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, yabancı uyruklu kadınların Yalova’nın Altınova ilçesine bağlı Kaytazdere beldesindeki bir villada kaldıklarını belirledi.

Yapılan teknik takipte kadınlara fuhuş yaptıran şahısların Bursa, Kocaeli ve Yalova’daki mekanlara ve müşterilerine, “Tekstil firmamıza yeni kumaşlarımız gelmiştir” şeklinde şifreli mesaj verdiği tespit edildi.

WhatsApp'ta fuhuş albümü! 'Yeni kumaş' diye sattılar

Hatta kadınların fotoğraflarından oluşan bir albümün de WhatsApp üzerinden müşterilere gönderildiği öğrenildi.

Ardından düğmeye basan polis, villaya operasyon düzenledi. Operasyonda fuhuş maksadıyla Yalova’ya gelen K.I., R.Z., A.E. ve Z.K. isimli kadınlar ile bu kadınlara aracılık yapan Ö.Y., A.T. ve S.M. isimli şüpheliler yakalandı. Villada müşteri defteri de ele geçirildi. Müşterilerin isimlerinin alfabetik olarak yer aldığı deftere el konuldu. Kadınlar ve şüpheliler yapılan işlemin ardından adliyeye sevk edildi.

WhatsApp'ta fuhuş albümü! 'Yeni kumaş' diye sattılar ile ilgili etiketler Bursa Kocaeli Yalova Fuhuş
GÜNÜN VİDEOSU

İşte Ankara'da meydana gelen patlama anı!

Ankara'da İçişleri Bakanlığı binası önünde saldırı hazırlığındaki iki terörist etkisiz hale getirildi. Teröristlerden biri üzerindeki bombayı patlattı. O anlar kameralara yansıdı.